Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
ważna osoba
05-08-2023 16:16

Mogą wymyślać cuda ale nadal uważam, że ramówka jest rozwalona. Może czas wrócić do starych, dobrych czasów? Pamiętacie jak wieczorami była Awantura o kasę, Bar i Samo życie? Taka wieczorna ramówka z teleturniejem i dobrym serialem mogłaby być hitem. W soboty znów będą powtarzali oklepane hity familijne.
Ramówka szybko startuje (za szybko) i szybko się skończy. Twoja twarz mogłaby się zacząć tydzień poźniej bo 1 września to jeszcze praktycznie wakacje, zwłaszcza, że to piątek.
wkręcam się
07-09-2023 18:59

Do tej pory uważałem Polsat za TV wyważoną i niezależną, Niestety ocenzurowanie ostatniego występu kabaretowego Kliniki Skeczów Męczących zmieniło moje zdanie. Co PiS ma na Solorza ? Boicie się obecnej władzy? Stąd wniosek, że dołączacie do TVPiS (o sorry tzw. TVP). Cóż, pozostał tylko TVN. I nie jest to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Awatar
ekipa moderatorska
08-09-2023 09:42

Polsat od wielu lat skręcił w prawo. Jest mnóstwo dziennikarzy, którzy z Polsat News odeszli po tym jak PiS doszedł do władzy w 2015 roku. Mocno zmieniły się Wydarzenia, Dorota Gawryluk otwarcie sympatyzuje z tą partią i rządzi całym serwisem. Polsat się chwali tym, że jest niezależny, ale to nie jest prawda, bo wyraźnie widać, że wszelkie informacje są prezentowane z lekko prawicowego punktu widzenia.
bardzo ważna osoba
08-09-2023 10:11

Polsat siedzi władzy w kieszeni inaczej był by już na ustach funkcjonariuszy partyjnych z Woronicza
wkręcam się
08-09-2023 16:23

Może będzie inaczej w Polsacie News po wyborach, jeśli wygra opozycja?
bywam tu czasem
08-09-2023 17:48

To będą za Opozycją po wyborach jak teraz są trochę za pis tak samo będą dla kolejnej władzy. Tak działa rynek medialny.
Awatar
ekipa moderatorska
08-09-2023 19:45

Solorz ma za duże biznesy na które każdy rząd może wpłynąć. Nie może zaryzykować i być przeciwko aktualnemu rządowi.
bywam tu czasem
09-09-2023 11:06

Biznes
Udostępnij ten temat