Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
bardzo ważna osoba
21-03-2024 09:33

Mówi się, że mają być trzech stałych jurorów i jeden dochodzący, czyli w każdym odcinku czwarty fotel jurora zajmowałby ktoś inny. Wśród nazwiska które są chętne do zasiadnięcia przy stole jurorskim wymienia się: Dodę, Justynę Steczkowską i Igora Herbuta. Ma być też większy nacisk na zespoły.
bardzo ważna osoba
21-03-2024 10:13

Z tym czwartym rotacyjnym jurorem to już lekkie przegięcie
Awatar
bardzo ważna osoba
25-03-2024 11:16

Na giełdzie nazwisk znalazła się również Sanah i Agnieszka Hekiert.
Z kolei Doda powiedziała o programie:
"To jest wspaniały konkurs i z pewnością świetny program, ale moim marzeniem jest "The Voice", i nie chciałabym go stracić z oczu, mimo że z tego, co widzę, i głupia nie jestem, nie jest to raczej realne w tym roku z różnych tam plotek. Jak wiesz - o Eurowizji z Justyną również znałam te ploteczki. Szkoda, bardzo jest mi przykro, bo gdzieś tam w głębi duszy bardzo na to liczyłam. No ale trudno, poczekam jeszcze."
Awatar
bardzo ważna osoba
29-03-2024 19:46

Na listę nazwisk trafiła Katarzyna Nosowska.

W ogóle to może niech ktoś odblokuje temat o Must be the music icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
30-03-2024 10:35

Nosowska to mógłby być strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o zastąpienie Kory.
bardzo ważna osoba
31-03-2024 10:42

Myślę że Justyna Steczkowska mogła by śmiało zastąpić Elżbietę zapendowską w roli Tzw "profesorki" bo w the voice Steczkowska nie szczędziła słów krytyki uczestnikom podobnie jak Zapendowska w Must Be the Music więc myślę że było by to dobre rozwiązanie
Awatar
bardzo ważna osoba
31-03-2024 18:58

"Ja jestem w trasie koncertowej całą jesień. Jeszcze wyjeżdżam później do Stanów. Nagrywam też płytę (...) Mam po prostu bardzo dużo pracy, a jeszcze rodzina, z którą wyjeżdżam na wakacje, bo przecież mamy dzieci, z którymi uwielbiamy spędzać czas... Jeszcze koncerty, które będą latem muzyki filmowej, więc to nie jest takie proste, bym ja mogła wystąpić w jakimś show. To trzeba odwoływać tyle koncertów, czego nie chcę robić" - powiedziała Justyna Steczkowska
Awatar
bardzo ważna osoba
25-04-2024 09:31

Chyba nie ma co liczyć na powrót Must be the music, ponieważ Polsat jesienią chce kontynuować zarówno Twoja twarz brzmi znajomo, jak i Taniec z gwiazdami

https://m.wirtual...owe-edycje
Udostępnij ten temat