Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-05-2012 17:30

Nie wiem, czy zauważyliście, ale Polsat bezprawnie używa słowa Telegazeta, zastrzeżonego przez TVP. Takowa nazwa pojawia się na belkach informujący o tym, że program/film nadawany jest z napisami dla niesłyszących. Polsat powinien więc używać słowa teletekst lub Gazeta TV Polsat.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-05-2012 22:34

To musieli niedawno wprowadzić. Zawsze widziałem: Gazeta TV Polsat. ; )
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-05-2012 00:23

A nie wiem kiedy, ale niestety tak obecnie jest, widocznie to błąd jakiejś niekompetentnej osoby icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-06-2012 20:55

Jakby ktoś się zastanawiał, dlaczego od pewnego czasu zamiast Teleaudio Sp. z o.o. w różnych konkurach SMS i teleturniejach używana jest nazwa Teleaudio DWA Sp. z o.o. SKA to doszukałam się, że po porostu zmienili nazwę na Teleaudio Dwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowo Akcyjna. Nazwa długaśna icon_wink. Oczywiście ta polsatowska spółka odpowiada za te wszelkie numery SMS i linie telefoniczne typu premium icon_smile.
Awatar
piszę coraz więcej
21-07-2012 10:17

Czy w Polsacie ktoś przestrzega godzin emisji? To że jakiś program, film, serial zaczyna się później zdarza się każdej stacji. Ale by coś zaczynało się wcześniej niż w programie to tylko w Polsacie. Przełączam o 10:11 na Polsat a tam leci "Ewa gotuje" który to program powinien zacząć się o 10:15. Kilka razy tak miałem z serialami. A w nich jeśli nie widzisz początku nie ma sensu oglądać dalej.
Awatar
ekipa moderatorska
24-07-2012 14:15

Czy F1 na głównym Polsacie jest w HD. Widzę zapowiedź GP Węgier i Logo Polsatu nie zmienia się na 1phd jak to bywa gdy program jest w HD. Na początku sezonu się zmieniało i ludzie pisali, ze transmisje są w HD. Coś się teraz zmieniło, czy to tylko błąd?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2012 14:58

Są w HD, a to pewnie błąd grafików Polsatu icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-08-2012 16:35

9 sierpnia Polsat najprawdopodobniej wyda komunikat prasowy na temat jesiennej ramówki.
Udostępnij ten temat