Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-08-2012 18:22

Już są dawno nagrane i czekają na emisję icon_smile.
Awatar
ekipa moderatorska
04-08-2012 18:02

Czyżby wczorajszy film, Wyspa Nim był w HD? Tak wyglądało z zapowiedzi i jak wczoraj chwilę patrzyłem to tak mi się wydawało. Czyżby coś się ruszyło i zaczną pokazywać filmy w HD?
Awatar
jestem zawsze
04-08-2012 18:30

Ciekawe czy do oferty Polsatu wepchną jesienią jakieś nowe programy własne bo do tej pory mamy jednego pewniaka a więc program Krzysztofa Ibisza który ma zastąpić program "Sie kręci". Swoją drogą mogliby wtedy nieco zaszaleć w tej dziedzinie znaleźć jakiś nowy program Agnieszce Popielewicz oraz Agacie Młynarskiej a nawet Katarzynie Cichopek (te dwie ostatnie w Polsacie pokazują się jedynie w Sylwestra) czy jakiś program publicystyczny dla Jarosława Gugały na wzór tego prowadzonego przez Tomasza Lisa w Dwójce - obecnie niestety na antenie otwartego Polsatu brakuje dobrej publicystyki a jeżeli już jest to tylko okazjonalnie icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-08-2012 19:18

1. Program Ibisza nie jest żadnym pewniakiem, ale nie będę się powtarzał.
2. Agnieszka Popielewicz spodziewa się dziecka, więc mała przerwa na pewno jej nie zaszkodzi.
Awatar
jestem zawsze
04-08-2012 20:12

Tyle żeby potem nie skończyła jak pan Zygmunt Chajzer który nie doczekał się własnego programu w Polsacie i teraz testuje sprzęt w Mango24 albo jak pani Katarzyna Cichopek lub pani Agata Młynarska które to na antenie otwartego Polsatu pojawiają się tylko w czasie imprezy sylwestrowej icon_cry Jedna z tego co pamiętam na otwarcie z tego co pamiętam jako ostatni miała program "Gra wstępna" a druga teleturniej "On i Ona" prowadzony w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Natomiast pan Zygmunt Chajzer jako ostatni w Polsacie prowadził teleturniej "Moment Prawdy" i od tej pory nie dostał niestety żadnej oferty ze strony Polsatu.
Edytowane przez MK dnia 04-08-2012 20:20
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-08-2012 20:23

Ale przecież obie mają bardzo popularne programy w Polsat Cafe. A program pani Agaty w sierpniu będzie nawet na głównej antenie.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-08-2012 20:28

Polandzie, To, jak skończy nie leży w Twojej gestii, więc się nie martw. Agnieszka sobie poradzi - to bardzo inteligentna i bystra kobieta. Nie zginie.
To byłoby bardzo mądre posunięcie, gdyby odeszła na np. rok, by zająć się najważniejszą rzeczą w Jej życiu - wychowaniem dziecka.
Edytowane przez KM dnia 04-08-2012 20:34
Awatar
stały bywalec
12-08-2012 14:48

Polsat powinien zmienić swoje poranne pasmo , może program śniadaniowy ?
Bo powtórki seriali które nadawane są od godz. 07:00 do popołudnia są denerwujące !

W tym czasie można było by nadawać programy na żywo, tak to w tym czasie nie ma czego oglądać ! icon_redface
Udostępnij ten temat