Awatar
przyjaciel strony
24-04-2011 09:08

teraz wystarczy czekać do maja icon_smile
Awatar
bywam tu czasem
24-04-2011 12:37

Mogliby co jakiś czas jakiś sport na żywo pokazaćicon_smile
Awatar
przyjaciel strony
24-04-2011 14:50

może pokażą, ale wątpię w to
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
14-05-2011 19:35

http://www.dvbnew...elitarnych - oto co pokaże Szóstka. icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-05-2011 20:09

Jak już kiedyś pisałem, średnio to się zapowiada, ale czegóż się spodziewać po nadawcy Czwórki, skoro sama Czwórka też ofertą nie powala. Na pewno będę zerkał, szczególnie na "Czy jesteś mądrzejszy..." icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-05-2011 22:06

Może mój post będzie miał dziwny wydźwięk. Ale co tam icon_wink
Otóż od dłuższego czasu telewizja jest tak skonstruowana, by wybierać to, co najlepsze. To nie są czasy jednego, dwóch czy czterech kanałów, gdzie oglądało się to, co dają. Teraz na platformach często jest ponad 100 kanałów po polsku. I często spotykam się z opiniami na forach - po co wam tyle kanałów, po co dołączać nowe? Otóż nie chodzi o to, że jak dostanę TV6 to będę ją oglądał od startu programu do zakończenia. Telewizja to teraz takie skomplikowane urządzenie, że masz wybór. Teraz abonament za platformę to nie jest opłata za kanały. To opłata za możliwość wyboru. Nie pasuje Ci teraz program na TVP1? Włącz Polsat, TVN Turbo, Eska TV, Zone Romantica. Dlatego TV6 trudno było zrobić ramówkę tak, żeby była w 100% interesująca - bo trudno w ogóle coś takiego zrobić przy takiej konkurencji. I tak wielkie brawa dla Szóstki za decyzję o sprowadzeniu zagranicznych wersji show do Polski. I oczywiście ja też zajrzę czasem na TV6, by wyłapać najlepsze kąski, które mi będą smakowały. Dlatego będę wyłapywał Mam Talent!, Milionerów, może czasem zajrzę na How clean is your house? i American Idol. I tyle icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
15-05-2011 10:02

teraz pozostaje nam czekać do startu kanału icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
15-05-2011 22:15

Na TV4 zapraszają do udziału w programie Czysta Chata, polskiej wersji How clean is your house. Więc w TV6 będą nie tylko zagraniczne propozycje.
Udostępnij ten temat