Dorota Gawryluk

przyjaciel strony
14-05-2020 21:23

No i mieli do tego prawo, ale jakoś po objęciu przez nią funkcji nie zauważyłem, by lewicowi dziennikarze nie mogli wyrażać swoich poglądów na wizji i co więcej, nie stracili przez to stanowisk. Ba, nawet mają własne programy.
Awatar
ekipa moderatorska
15-05-2020 10:10

Cześć została zwolniona, część wypchnięta na gorsze stanowiska które im nie pasowały, część w ogóle wypchnięta poza PN do nowej agencji informacyjnej widmo. Gawryluk pozbyła się lub doprowadziła do samodzielnego odejścia przez mnóstwo znanych dziennikarzy.

I nie są to tylko dziennikarze "lewicowi", jak to wiele osób lub obecnie dzielić dziennikarzy w Polsce na dwie grupy. Większość z nich to normalni, obiektywni dziennikarze. Polsat News przez lata słynął z tego, że jest najbardziej neutralną telewizją informacyjną w Polsce.

To tylko kilka nazwisk:
- Dominika Długosz
- Beata Lubecka
- Mikołaj Jankowski
- Marcin Cholewiński
- Roman Kukielak
- Radosław Kietliński
- Beata Grabarczyk
- Jan Kunert
- Tomasz Kułakowski
- Małgorzata Mikulska-Rembek
- Maciej Wenerski
- Artur Adamczyk


Do Polsatu News trafiają za to w ostatnich dwóch latach dziennikarze o konserwatywnych poglądach lub tacy ze świeżym doświadczeniem w TVP, co jasno wskazuje na ich sympatie.
Awatar
ekipa moderatorska
02-12-2022 10:29

Z maili Dworczyka wyciekło, że PiS uzgadniał z "Dorotą z Polsatu" tematy do Polsatu News i rozmowy Wydarzeń. Gawryluk mówi, że to nie o nią chodziło icon_smile Ciekawe jaka inna Dorota z Polsatu może mieć wpływ na takie rzeczy. W normalnej telewizji natychmiast Gawryluk zostałaby zawieszona w swojej funkcji. TVN tak zrobił ze Skórzyńskim.

https://www.press...i-premiera
bywam tu czasem
02-12-2022 15:07

Nie ma mediów niezależnych i wolnych.
bardzo ważna osoba
02-12-2022 15:30

Mam wrażenie że Polsat już dawno jest pod butem partii rządzącej więc nie dziwię się tym rewelacjom ale z drugiej strony padło tylko imię więc można to różnie interpretować ale osoba nasuwa się jedna czyli dyrektor pionu informacji cuda się dzieją we wszystkich telewizjach jakich jeszcze nie było
Awatar
ekipa moderatorska
02-12-2022 16:04

Wiadomo, że robią wszystko z PiSem, bo Solorz obecnie robi zbyt duże biznesy z rządem, aby się im przeciwstawiać.
bardzo ważna osoba
02-12-2022 16:43

To samo miałem na myśli więc woli siedzieć cicho i wykonywać ich polecenia aby kasa się zgadzała stąd nie ma żadnego zawieszenia
Awatar
ekipa moderatorska
02-12-2022 18:47

Tylko jak teraz będą promować Wydarzenia, jako najbardziej obiektywny serwis informacyjny, gdy jej szefowa ugaduje z jedną partią co ma mówić? Polsat się zapędził w kozi róg, a nie mogą nic zrobić, jeszcze.
Udostępnij ten temat