"Państwo w państwie""Państwo w państwie""Państwo w państwie""Państwo w państwie"

"Państwo w państwie"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-12-2014 20:02

Tak jest jak mówię. Ten odcinek nagrano 21 grudnia, czyli tydzień temu. Najpierw nagrano odcinek na dzisiaj, o 19:30 normalnie było wydanie na żywo. Zawsze wydania są na żywo. To wyjątkowo, w związku z przerwą świąteczną, nagrano tydzień temu.
Awatar
stały bywalec
12-01-2015 00:04

Jako ciekawostkę podam, że gościem programu dziś, a właściwie to już wczoraj, był Marek Markiewicz, którego widzom publicystyki w Polsacie raczej przedstawiać nie trzeba. icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-01-2015 00:22

Nieśmiertelny pan "Bumerang" icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-03-2015 18:33

Dzisiaj w okolicach południa nagrywano odcinek "Państwa w państwie", który zostanie wyemitowany w Wielkanoc.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-06-2015 20:14

Dzisiaj program wyjątkowo ze studia Polsat News - wszystko bardzo podobne do "To był dzień. Otwarcie". Jest to specjalne wydanie z tytułem "Państwo w naprawie". Ostatni odciek przed wakacjami. Trochę taki powrót do korzeni, bo na samym początku, przy serii pilotowej, "Państwo w państwie" było nadawane właśnie ze studia Polsat News.

Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-10-2015 18:20

Ĺťeby znowu nie było zdziwienia, to już dziś napiszę, że niedzielne "Państwo w państwie" wyjątkowo będzie z taśmy. Zostanie nagrane wcześniej.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-10-2015 14:25

Oczywiście, chodziło mi o wydanie z 1 listopada, które zostało nagrane dzisiaj. Z pośpiechu napisałem inaczej.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-11-2015 21:20

Przemysław Talkowski podczas dzisiejszego programu złamał nogę i został odwieziony karetką do szpitala. Dalszą część programu poprowadziła reporterka Agnieszka Zalewska.

Udostępnij ten temat