"Państwo w państwie""Państwo w państwie""Państwo w państwie""Państwo w państwie"

"Państwo w państwie"

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-02-2013 17:39

Dzisiejszym programie "Państwo w Państwie" będzie o sprawie Katarzyny W. i Madzi z Sosnowca . W programie skupią się na działaniach sądów i prokuratur .
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-02-2013 17:52

Nie cierpię tematów typu Katarzyna W. Jak słyszę w tv o tej sprawie to mam ochotę telewizor wyrzucić przez okno. Widać Polsat zaczyna się nawracać ze "złej" drogi i rozpoczął proces tabloidyzacji, ciekawe co za tydzień? Wywiad z oskarżoną, jej matką a może z jej mężem? Zwyczajnie mi się to nie podoba.Ĺťenujące !!!

Jutro i pojutrze nie oglądam kanałów informacyjnych, gdybym je oglądał telewizor rzeczywiście mógłby wylądować w ogródku.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-02-2013 18:04

@ POLSAT 24 N HD Widzę , że ty ostatnio lubisz przesadzać , bo o tej sprawie w "Państwo w Państwo" będzie tylko i wyłącznie dzisiaj. A poza tym nie podoba ci się , że dziś o tym mówią to zmień kanał TV , albo idź "przewietrzyć" się na "dwór" icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-02-2013 18:13

Nie mam zamiaru tego programu dzisiaj oglądać.
Tak o tej sprawie w PwP będzie tylko dzisiaj, ale jutro ruszyć ma proces, więc spodziewam się, że 1polnew 1ss TVPINFO TVN24 mówić o tym będą cały dzień, prawdopodobnie nawet dwa. Wspomnisz moje słowa.
Mam prawo do wyrażenia opinii o programie.
A teksty w stylu idź się przewietrzyć to mógłbyś sobie darować !
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-03-2013 21:25

Marek Kacprzak na Facebooku
Samopodpalenie w programie Państwo w Państwie. Gościem programu był raper Andrzej Ĺťuromski, który jest oskarżony o handel narkotykami. Ĺťuromski twierdzi, że jest niewinny i został pomówiony przez jednego ze świadków koronnych. Sprawa toczy się od sześciu lat. W ramach próby zwrócenia uwagi na problem, który go dotyczy, podpalił swoją bluzę.

Beata Lubecka Jak to???
Marek Kacprzak Normalnie. Wyjął zapalniczkę i się podpalił
Beata Lubecka Straszne! Ugasili go natychmiast? Bluzę, te która podpalił miał na sobie?
Marek Kacprzak Na szczęście zdjął. Cały czas mówił, że wie co robi, i że to bezpieczne.


Niestety, nie oglądałem, ale zapewne odcinek będzie wkrótce w ipla.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-03-2013 23:34

bardzo ważna osoba
08-09-2013 19:43

Od dzisiaj PWP na żywo emitowany jest również w :tpb, ale również jest w 1pol i 1polnew tylko powinni się zdecydować na jedno oznaczenie wiekowe. Bo na PB jest zielony uśmieszek, a na Polsacie od 12 lat.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-09-2013 19:47

W celach dowodowych zamieszczam zrzut icon_wink.
MN dodał/a następującą grafikę:
pwp.jpg
Udostępnij ten temat