Kanały Grupy UniversalKanały Grupy UniversalKanały Grupy UniversalKanały Grupy Universal

Kanały Grupy Universal

Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
27-02-2013 12:45

Wielka gratka dla miłośników kultowych seriali amerykańskich. Od poniedziałku na kanale 13 th Street Universal, emitowany będzie serial Nieustraszony.
W najbliższy poniedziałek (4 marca o godzinie 18) emisja pierwszego odcinka
Rycerz z Feniksa: Część 1 (1), powtórki następnego dnia o godzinie 7 i 8.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-02-2013 23:39

Prawdopodobnym powodem przeniesienia kanału 13th Street Universal na pozycję 217 w dekoderach CYFRY+, są prowadzone z Universal Networks International rozmowy na temat uruchomienia 13th Street Universal HD, lecz CYFRA+ postawiła chyba ultimatum, że jak obie strony się nie porozumieją, to kanał może zostać wycofany z oferty.
wink
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
28-02-2013 11:31

No szkoda by była gdyby go usunęli. Jakość słaba, ale kilka ciekawy pozycji jest, a w przyszłości kanał HD byłby super, sam go oglądam czasemicon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
04-03-2013 16:55

Nie sądziłem, że Universal Networks International uda się dotrzymać słowa odnośnie zapowiedzi uruchomienia Universal Channel HD. Nie myślałem też, że pierwszym operatorem, który zaoferuje ten kanał będzie właśnie Cyfrowy Polsat. Byłem pewny, że pierw pojawi się w jakichś sieciach kablowych. Jestem zaskoczony. Ciekawe czy Universal Channel odświeży swoją oprawę graficzną i przejdzie na 16:9 czy niestety będzie tak, jak jest teraz. Teraz czekać na dołączenie przez Cyfrowy Polsat kanałów E! HD, 13th Street Universal oraz Style.
wink
Edytowane przez Emil dnia 04-03-2013 17:30
bardzo ważna osoba
04-03-2013 17:37

Tylko czy jest się z czego cieszyć? CP uszczęśliwia abonentów kolejnymi powtórkowymi kanałami wypełnionymi po brzegi reklamami i każe sobie za to dopłacać. Dzięki. W czasie poprzedniego otwartego okna nie znalazłem na tych kanałach ani jednego ciekawego programu. Nic. Pełno za to starych serialideł, oraz filmów telewizyjnych najniższych lotów. Chętnie zamieniłbym paczkę tych kanałów w razem z paczką CBS oraz z tworami pokroju Polsat Film, czy innymi kanałami na których tygodniowo jest więcej reklam niż premierowych programów na Viasat HD oraz Travel HD. Bo nie liczy się ilość.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-03-2013 16:03

Universal Channel HD nadaje z całkiem niezłym bit rate. Średni pomiar wynosi ok. 10,6 Mbps, a maksymalny to ok. 13,3 Mbps. Nie jest tak źle, ale wiadomo, że o wiele lepiej od Universal Channel, którego przekaz nadaje ze stałą przepustowością obrazu wynoszącą 2,9 Mbps.
wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
05-03-2013 17:15

Nawet na swojej stronie pochwalili się swoim nowym kanałem - Universal Channel HD icon_arrow http://www.univer...C5%9Bci-hd icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
Udostępnij ten temat