Kanały Grupy UniversalKanały Grupy UniversalKanały Grupy UniversalKanały Grupy Universal

Kanały Grupy Universal

piszę coraz więcej
26-03-2013 13:39

@Emil Na stronie sat-charts.eu 13th Street Universal z tp. 109 nadaje ze średnim bitrate 3.315 Mb/s, a z tp. 110 2.868 Mb/s, więc jakość tego kanału na nowym tp. powinna być taka sama jak z tp C+.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-04-2013 12:40

Wiedzieliście, że TVN CNBC produkuje dla CNBC program poświęcony polskiemu biznesowi i ekonomii - Business Poland? Można go oglądać na kanale CNBC Europe oraz CNBC World. Więcej informacji o tym programie, znajdziecie tutaj. Akurat załapałem się na jego końcówkę i zrobiłem zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej. Poza Business Poland, jest także program Business Turkey, który jest produkowany przez tureckie CNBC-e. Informacje o tym programie, znajdziecie tutaj.

[center]
i.imgur.com/Q9NUcQf.jpg
[/center]

[center]
i.imgur.com/enWGNq5.jpg
[/center]
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
28-04-2013 17:12

To już dlugo leci w soboty, czy niedziele icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
28-04-2013 17:37

Nie wiem jak długo już jest emitowany ten program. Ja się dzisiaj o nim dowiedziałem. Emisja odbywa się w dwa razy w sobotę i raz w niedzielę na CNBC Europe.
wink
wkręcam się
04-05-2013 09:00

Drogie Panie. Drodzy Panowie. Po podpisaniu aneksu i zmianie pakietyzacji dodałem brakujące programy do listy. Wszystko jest w porządku oprócz Universal SciFi, na którym nie mam obrazu. Dźwięk słyszę.

Parametry: 12322 H 27500 3/4, czyli tak jak Lyngsat i KingOfSat podaje.

Gdzie może leżeć problem? Gdy korzystałem z otwartego okna było identycznie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-05-2013 15:46

Artur Grobel przechodzi z Canal + do Universal Networks International Więcej tutaj.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-05-2013 17:41

Universal Networks International postanowił odświeżyć oprawę graficzną oraz logotyp swojego czołowego kanału, czyli Universal Channel. Pod koniec kwietnia (prawdopodobnie 28 kwietnia), jako pierwszy, zmiany wprowadził Universal Channel Asia (Kambodża, Timor Wschodni, Hongkong, Indonezja, Mongolia, Papua-Nowa Gwinea, Singapur, Tajwan oraz Tajlandia), natomiast 3 maja doszło do nich na Universal Channel dla Czech i Słowacji, Węgier oraz Republiki Południowej Afryki. Kanał dostał także nowy slogan - 100% Characters. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się nowy logotyp oraz oprawa graficzna. Nie wiadomo jednak kiedy do zmian dojdzie na pozostałych rynkach, czyli w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Australii, Japonii, Rosji, Rumunii i Polsce.



[center]
images.wikia.com/logopedia/images/e/e6/Universal_Int_2013.png






[/center]
Awatar
stały bywalec
13-05-2013 18:08

mantoch napisał(a):

Drogie Panie. Drodzy Panowie. Po podpisaniu aneksu i zmianie pakietyzacji dodałem brakujące programy do listy. Wszystko jest w porządku oprócz Universal SciFi, na którym nie mam obrazu. Dźwięk słyszę.

Parametry: 12322 H 27500 3/4, czyli tak jak Lyngsat i KingOfSat podaje.

Gdzie może leżeć problem? Gdy korzystałem z otwartego okna było identycznie.


To nie ten SciFi poszukaj innego tego z transpondera CP
Udostępnij ten temat