Kanały Grupy UniversalKanały Grupy UniversalKanały Grupy UniversalKanały Grupy Universal

Kanały Grupy Universal

Awatar
bardzo ważna osoba
03-08-2013 20:06

Universal Channel z nowym logotypem oraz hasłem

Universal Channel zaprezentowało wygląd nowego logotypy, które będzie podpisane mottem "100% Characters".

Odświeżenie kanału nastąpi w Wielkiej Brytanii i Irlandii 5 sierpnia.

[center]
i.imgur.com/L8q86Qk.png
[/center]

Universal Channel jest obecnie domem dla popularnych amerykańskich seriali, takich jak: Law & Order: Special Victims Unit, Major Crimes, Royal Pains czy Rookie Blue.

źródło: digitalspy.co.uk

Nie wiadomo kiedy do zmiany dojdzie w Polsce, ale znając życie nasz kraj będzie pewnie ostatni w kolejce.
wink

PC: Nie podawaj linków do obrazków z Lyngsat Logo, bo one się nie wyświetlają prawidłowo.
PT: Obrazek poprawiony.
Edytowane przez PT dnia 03-08-2013 20:39
Awatar
bardzo ważna osoba
22-08-2013 14:02

Universal Channel HD oraz E! HD powiększają swój zasięg.

Kolejne dwa kanały HD wzbogaciły ofertę cyfrowej telewizji Multimedia Polska.

Multimedia Polska, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy, dołączył do pakietów telewizji cyfrowej Super/Max Box dwa nowe kanały HD: Universal Channel HD oraz E! Entertainment HD. Tym samym liczba kanałów HD w ofercie Multimediów wrosła do 41.

źródło: multimedia.pl

Ciekawe kiedy w końcu E! HD pojawi się na Eutelsat Hot Bird'ie 13 (13°E) dla polskich platform, wraz z kanałem Style.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
02-09-2013 12:17

13 września 2013 roku 13th Street zmieni nazwę na 13 Ulica. Oprócz zmiany nazwy odświeżone zostanie logo, oraz wygląd Szczegóły
icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
02-09-2013 16:23

13 Ulica zamiast 13th Street Universal oficjalnie

Od piątku, 13 września 2013 roku stacja będzie funkcjonować pod nazwą 13 Ulica, zaprezentuje odświeżony wizerunek, a także wprowadzi nowe, ekscytujące programy, w tym również polskiej produkcji. Zmiany związane są z obchodami 3 rocznicy istnienia kanału w Polsce.

[center]
i.imgur.com/MMwZW54.jpg
[/center]
- Celem 13 Ulicy jest stworzenie najlepszego "adresu" dla widzów szukających najbardziej fascynujących dramatów kryminalnych w Polsce - mówi Colin McLeod, Dyrektor Zarządzający Universal Networks International. - Chcemy zaznaczyć polski charakter anteny dlatego po raz pierwszy w historii wprowadzimy do programu stacji polskie produkcje. Jesteśmy pewni, że nowa nazwa wraz z odświeżonym wizerunkiem i wysokiej jakości programem wzmocni atrakcyjność kanału 13 Ulica wśród obecnych widzów oraz pomoże przyciągnąć nową publiczność.

W piątek 13 września, w programie stacji znajdą się specjalne polskie akcenty. 13 Ulica wyemituje premierowo dokument Podwójne morderstwo odsłaniający kulisty brutalnego zabójstwa dwóch braci polskiego pochodzenia w Luton w Wielkiej Brytanii, a następnie thriller Leśne doły w reżyserii Sławomira Kulikowskiego.

We wrześniu 13 Ulica pokaże premierę amerykańskiego dreszczowca 666 Park Avenue w gwiazdorskiej obsadzie - w rolach głównych Vanessa Williams ("Gotowe na wszystko", "Brzydula Betty" ) oraz Terry O'Quinn ("Zagubieni", "Hawaii 5.0" ). Nowy, mrożący krew w żyłach serial zabierze widzów do pełnego pokus Nowego Jorku, miejsca epickiej walki między dobrem i złem.

13 Ulica będzie kontynuować nadawanie najlepszych zagranicznych produkcji sensacyjno-kryminalnych, w tym najnowszych sezonów takich serialowych hitów jak Urodzeni by zabijać, Dexter, Nowe Gliny oraz [b]Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna[/b].

W ramach odświeżenia marki, 13 września stacja przejdzie na emisję w formacie szerokopasmowym, a także zmieni domenę strony internetowej na www.13ulica.pl. Kanał jest obecnie dostępny u takich operatorów jak m.in. Cyfrowy Polsat, UPC, Mulitimedia, Vectra i Toya.

źródło: satkurier.pl

Może zamiast Universal Channel powinni wprowadzić Kanał Uniwersalny? Moim zdaniem lepsza jest nazwa 13th Street Universal. Z okazji 3. urodzin mogli się postarać o wersję HD kanału, a nie dziwną zmianę nazwy.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
02-09-2013 17:22

Przecież AG już o tym napisał, ba, nawet pierwszego newsa o tym na SK on napisał. icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
02-09-2013 17:26

Ja podałem oficjalny komunikat od Universal Networks International. Tamto, to była informacja o jakieś lokalnej sieci kablowej.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
13-09-2013 13:55

13 Ulica jak na razie nie zauwazyłem formatu 16:9
Awatar
ważna osoba
13-09-2013 14:58

Nawet fajnie ,to wygląda ,powinny tak wszystkie stacje zrobić .
Udostępnij ten temat