Telewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja Republika
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-07-2014 14:00

TV Republika testowała dzisiaj nową grafikę ekranową. Nie mam zapów, ale pasek był biały, litery ciemne, a logo zostało przeniesione w dolny róg i zostało umieszczone w prostokącie. Coś podobnego do TVN24.

Pewnie niebawem wprowadzą ją oficjalnie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-07-2014 17:48

To, o czym pisałem wczoraj, dziś już jest oficjalnie.
MN dodał/a następującą grafiki:
rep3.jpg rep2.jpg rep1.jpg
Awatar
stały bywalec
15-07-2014 18:44

MN napisał(a):

To, o czym pisałem wczoraj, dziś już jest oficjalnie.

To wygląda podobnie jak w 1ss Chodzi mi o miejsce loga ,zegarka
Awatar
bardzo ważna osoba
15-07-2014 19:00

Czyżby to oznaczało przejęcie przez Telewizję Polsat? Może pan Gadomski będzie wiedział więcej na ten temat.
icon_lol
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-07-2014 18:29

Dziwną mają tą grafikę. Pasek, gdy jest pilna informacja, nadal jest w tym samym kolorze, co zwykle. Dobrze, że dali chociaż czerwoną belkę icon_wink. Na dodatek na pasku pilne informacje są pomieszane ze zwykłymi.
MN dodał/a następującą grafikę:
pilner.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
18-07-2014 13:30

Trwa konkurs na nowe logo Telewizji Republika

Telewizja Republika ogłasza otwarty konkurs na swoje nowe logo. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na to, jak poprawić dotychczasowy logotyp stacji tak, aby stał się on bardziej widoczny na tle innych znaków graficznych.

Chcemy, aby nasz znak rozpoznawczy był estetyczny, nowoczesny i łatwo zapadający w pamięć. Chcielibyśmy, żeby poprawiona wersja logotypu Telewizji REPUBLIKA pozostała w swojej dotychczasowej kolorystyce: bieli i czerwieni.

Nie chcąc jednak bardzo ograniczać uczestników konkursu, jesteśmy także otwarci i ciekawi zupełnie nowych rozwiązań takich jak logo przestrzenne lub zmiana znaku. Konkurs jest skierowany do grafików, projektantów, artystów plastyków.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy, aby do 8 sierpnia b.r. przesłali gotowe projekty na adres : Telewizja Republika, ul. Pawia 55 (wejście od ul. Dzielna 58), 01-030 Warszawa.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda!

Autor najlepszego pomysłu dostanie 3.000 PLN i niepowtarzalną szansę na to, aby jego projekt stał się oficjalnym logotypem telewizji informacyjnej.

W konkursie zostaną również przyznane dwa wyróżnienia, każde o wartości 1.000 PLN. Szczegółowy regulamin konkursu oraz wymogi techniczne dla nadsyłanych prac znajdują się tutaj: REGULAMIN

[right]źródło: Telewizja Republika[/right]
Sami nie potrafią zrobić porządnego logotypu, to chcą wykorzystać czyiś talent. Brawo!
icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
05-08-2014 00:45

Telewizja Republika coraz bliżej w nc+ icon_arrow http://www.wirtua...inalizacji icon_smile

- W sprawie TV Republika jeszcze rozmawiamy i ostateczna decyzja oraz jej szczegóły powinny być znane w najbliższych dniach/tygodniach. Na tę chwilę mogę potwierdzić, że jesteśmy blisko finalizacji - ujawnił Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-09-2014 15:45

Zmiany w Telewizji Republika. Odchodzi Bronisław Wildstein. Nowym naczelnym Tomasz Terlikowski

Bronisław Wildstein złożył rezygnację ze stanowisk: redaktora naczelnego i prezesa Zarządu Telewizji Republika. Nowym redaktorem naczelnym TV Republika będzie Tomasz Terlikowski, a funkcję zastępcy redaktora naczelnego obejmie Anita Gargas - dowiedział się portal niezalezna.pl.

Bronisław Wildstein kończy współpracę z TV Republika. Nie będzie już prowadził swojego autorskiego programu, ani nie będzie kierował pracami redakcji jako redaktor naczelny. O swojej decyzji dotychczasowy Wildstein poinformował widzów w porannym paśmie TV Republika.

- Zrezygnowałem z dniem dzisiejszym ze wszystkich stanowisk w Telewizji Republika. Nagrany już ostatni odcinek mojego programu zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu - potwierdził swoją decyzję w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bronisław Wildstein.

Twórcy i cała załoga Telewizji Republika dziękują za wkład, jaki Bronisław Wildstein wniósł w stworzenie i rozwój tej stacji, którą pozostawia w dobrej kondycji i z nową ramówką. Będziemy Mu za to zawsze głęboko wdzięczni - podano w komunikacie Rady Nadzorczej Telewizji Republika.

Jakie są powody jego odejścia? - Zasadnicza różnica co do tego, jak powinien wyglądać ład korporacyjny w stacji, między mną a Lucjanem Osiwczykiem, głównym inwestorem Telewizji Republika - tłumaczy Wildstein. - Jestem zwolennikiem bardzo klasycznych metod - gdy istnieją pewne instytucje, które dzielą obowiązki. Pewną odpowiedzialność ma redaktor naczelny, pewną ma zarząd, a jeszcze inną rada nadzorcza. Trzeba trzymać się tych zasad - a jeżeli się ich nie trzymamy, to efekty bywają opłakane - dodaje w rozmowie z wPolityce.pl

Jak ustalił portal niezalezna.pl pracą redakcji jako nowy redaktor naczelny TV Republika będzie teraz kierował Tomasz Terlikowski. Zastępcą redaktora naczelnego będzie Anita Gargas.

[right]źródło: niezalezna.pl/wPolityce.pl[/right]
Skoro Terlikowski został prezesem, to na antenie pewnie z jakiś czas pojawią się jakieś treści związane z kościołem i religią.
icon_winkicon_green
Udostępnij ten temat