Telewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja Republika
Awatar
redaktor tvpolsat.info
15-02-2013 12:07

No nie ma co się dziwić, nowa telewizja uwielbiająca jedną partię polityczną i do tego ta współpraca z mediami, które też uwielbiają jedną partię polityczną, bez sens totalny icon_smile Nazwa stacji powinna być inna, ale nie będę jej tutaj pisał icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-02-2013 15:59

Delegata dystrybutorem TV Republika

Tak sobie przypominam , że Bronisław Wilstein był bardzo krótko prezesem TVP , a jeszcze wcześniej był w Ĺťyciu Warszawy , gdzie też długo nie wytrzymał. Myślę , że na stanowisku Prezesa TV Republika nie wytrzyma 1 roku. icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
04-03-2013 15:07

Karnowscy, Ziemkiewicz i Gmyz z programami w TV Republika Więcej tutaj
Awatar
bardzo ważna osoba
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-03-2013 17:27

Jedni piszą o 10 kwietnia jako pewnej dacie startu TV Republika , a drudzy o miesiącu Maju (nie podają dokładnej daty). Ciekawe jak będzie w rzeczywistości ? icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
15-03-2013 17:35

Najlepiej poczekać na oficjalne komunikaty z ich strony, niż sugerować się różnymi wpisami.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
Awatar
bardzo ważna osoba
26-03-2013 18:26

Telewizja Republika uruchomiła nową stroną internetową oraz pojawiły się materiały wideo, które można już obejrzeć. Moje zdanie jest takie, że to studio jest takie trochę ubogie. Zwykły i na dodatek mały stół, który ledwo mieści dwie osoby przy nim oraz jeden greenbox, a filmikach typu making of można było go zobaczyć poza transmisją. Na moje oko jest on trochę zbyt mały. Ciekawe jak to się wszystko będzie prezentować po starcie kanału.
wink

[center]
www.telewizjarepublika.pl/images/logo.png
[/center]
Udostępnij ten temat