Telewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja Republika
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-03-2013 18:47

Pan Barełkowski mówił, że to będzie telewizja na poziomie Superstacji, ale chyba to będzie jeszcze oszczędniejsza stacja icon_wink.
bardzo ważna osoba
26-03-2013 18:50

No raczej na pewno bo Superstacja ma coś wspólnego z Polsatem jak się nie mylę a TV Republika chyba z nikim tam nie trzyma Termin startu też sobie wybrali nie ma co icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-04-2013 13:52

Telewizja Republika z koncesją http://niezalezna...0-kwietnia.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-04-2013 14:11

Szkoda koncesji na taki kanał - ja bym im jej nie przyznał icon_evil
piszę coraz więcej
03-04-2013 14:22

@AG Gdybyś ty decydował i nie przyznał im koncesji to prawdopodobnie rozpoczęła by się na ciebie nagonka, że prześladujesz "wolne media" icon_razz.gif
Awatar
bardzo ważna osoba
03-04-2013 14:32

@Vernon, już widzę te tłumy pod moim oknem rzucające kamieniami i śpiewające "Nie oddamy wam Republiki TV i Telewizji TRWAM" icon_lol
Awatar
bardzo ważna osoba
03-04-2013 14:45

Zauważcie, że Telewizja Niezależna S.A. otrzymała koncesję dla Telewizji Republiki bez żadnych opóźnień, przeciągnięć itp. Myślę, że gdyby o koncesję starał się inny nadawca, to trochę dłużej poczekałby na jej otrzymanie.
wink
jestem zawsze
03-04-2013 19:28

Emil napisał(a):

Zauważcie, że Telewizja Niezależna S.A. otrzymała koncesję dla Telewizji Republiki bez żadnych opóźnień, przeciągnięć itp. Myślę, że gdyby o koncesję starał się inny nadawca, to trochę dłużej poczekałby na jej otrzymanie.
wink


Bo trzeba robić właśnie z głową! I tu masz tego przykład.
Udostępnij ten temat