Telewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja RepublikaTelewizja Republika
Awatar
redaktor tvpolsat.info
20-12-2012 12:44

doniu, To na pewno icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
20-12-2012 12:56

Emil napisał(a):

Zobaczymy jak to będzie z tym kanałem konkurencyjnym politycznie dla TVN 24, bo to tam podobne góruje lewica, a Telewizja Niezależna ma reprezentować prawicę.
smile1wink
lewica to raczej króluje w Polsacie Newsicon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
20-12-2012 13:23

MN, to Platforma Obywatelska nie jest partią lewicową? Myślałem, że tak jest.
smile1wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-12-2012 13:35

@Emil PO to partia prawicowa , a właściwie centroprawicowa PiS to Prawicowa , SLD i RP to Lewicowe , a PSL to nie wiadomo jaka to jest frakcja polityczna. icon_smile
bardzo ważna osoba
20-12-2012 13:51

PSL umieściłbym jako partię centrum.
Na tym proponuję zakonczyc offtop icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-12-2012 15:59

Mój błąd. Pomyliło mi się. Polityka na razie mnie w ogóle nie obchodzi i chyba nie będzie stąd pomyłka.
smile1wink
Awatar
stały bywalec
20-12-2012 20:54

Taka telewizja już dawno powinna być, to normalne, że prawica ma jakąś telewizję. W USA FOX popiera republikanów, a CNN demokratów. I to jest zdrowa sytuacja. Poza tym, to dobrze, że prawicowi dziennikarze będą w telewizji, trochę brakuje innego punktu widzenia.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-12-2012 20:58

Jutro ma być konferencja prasowa dotycząca Telewizji Niezależnej. Może poznamy jakieś nowe informacje na temat tego kanału. Podobno w tą telewizję inwestują niezależni przedsiębiorcy, więc może dzięki nim będzie to miało rację bytu, bo jak wiadomo, telewizja informacyjna to jeden z najdroższych projektów w branży telewizyjnej.
smile1wink
Udostępnij ten temat