"Na krawędzi""Na krawędzi""Na krawędzi""Na krawędzi"

"Na krawędzi"

Awatar
bardzo ważna osoba
27-02-2013 22:28

Emil Ja Premiere miałem już tydzień temu w ipla
Awatar
bardzo ważna osoba
27-02-2013 22:33

Ja się myślałem nad obejrzeniem Na krawędzi w ipla, ale jakoś nie wyszło, a teraz mi się już nie opłaca, skoro jutro będzie emisja na Polsacie HD.
wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-02-2013 10:26

Widzę , że dziś na 1polnew reklamują serial "Na Krawędzi" - był wywiad z Urszulą Grabowską icon_smile

Jeśli chodzi o serial "Na Krawędzi" to pierwszy odcinek podobał mi się - zobaczę jakie będą dalsze odcinki, ale myślę ,że serial utrzyma dobry , wysoki poziom. icon_smile
Edytowane przez doniu dnia 28-02-2013 12:14
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-02-2013 20:07

Czy następne premierowe odcinki nadal będą udostępniane dla wszystkich, tak jak było to z pierwszym odcinkiem? Jeżeli tak, to kiedy można się spodziewać kolejnego odcinka w ipla ? Jutro?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-02-2013 20:12

Dzisiaj powinien być po emisji odcinka w telewizji (mniej więcej icon_wink). Tak, za darmo.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-02-2013 23:00

Po obejrzeniu pierwszego odcinka powiem jedno SUPER SERIAL
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-03-2013 08:46

Drugi odcinek świetny. Dowiadujemy się, że nie tylko Marta Sajno została zgwałcona, ale nie będę zdradzał. W odcinku odzywa się wreszcie Ola Szwed, ale ogólnie więcej się już nie odezwie icon_wink. Nie chcę za bardzo opowiadać o fabule, bo niech każdy sobie zobaczy sam: ipla.tv/Na-krawed...od-5663081.

Znowu wskażę cytat odcinka: "Jestem pani fanką na fejsie" icon_lol.

W odcinku nr 2 mamy też lokowanie produktu w postaci Polsat News icon_wink. Gościnnie występuje Ewa Gajewska, jako reporterka stacji.
MN dodał/a następującą grafikę:
sajno.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
01-03-2013 10:43

MN W pierwszym odcinku tez był pokazany Polsat News w Telewizorze w barze icon_smile
Udostępnij ten temat