"Na krawędzi""Na krawędzi""Na krawędzi""Na krawędzi"

"Na krawędzi"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-03-2013 12:07

Odcinek nr 3: ipla.tv/Na-krawed...od-5665219.

W odcinku o dziwo przemawia Bajo (Ola Szwed) icon_wink. Poza tym bardzo ciekawe rzeczy będą działy się z Kołtunem/Wolańskim, ale zdradzać nie będę.

Cytat odcinka - Tomasz Kamiński do Jolki Kamińskiej:

Nie wiem, co się k*rwa z nami stało.


icon_lol.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-03-2013 12:13

@MN Ola Szwed coś mówiła ? kurde a tydzień temu mówiłem że już nic nie powie a tu masz muszę zaraz oglądnąć sobie ten odcinek
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-03-2013 12:20

Mówiła, mówiła i to nawet dużo icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-03-2013 17:59

Ola Szwed nieźle się rozgadała w 3 odcinku icon_lol Serial coraz ciekawszy. Wiadomo jak tam z oglądalnością czwartkowego odcinka?
bywam tu czasem
15-03-2013 00:01

3 i 4 odcinek - obejrzane. Ciekawi mnie, co Cichy kombinuje na boku. Ciekawi mnie, dlaczego Tamara postanowiła szukać ojca Anki. Przecież pomaga Marcie. Ciekawi mnie cała sytuacja z Kryśką Janicką. Szkoda, że nie ma na ipli odcinka, który będzie za 2 tygodnie icon_razz.gif
Strasznie wciąga!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-03-2013 15:34

Dla formalności podaję link do odcinka nr 4 icon_smile: ipla.tv/Na-krawed...od-5665218. Jak obejrzę, to podzielę się swoimi wrażeniami icon_wink.

A więc, zgodnie z obietnicą, dzielę się icon_wink.

Genialny początek z trupem na tarasie, a jeszcze lepszy ze snem Marty - nie będę za bardzo zdradzał fabuły, bo wiadomo, że większość osób ogląda w telewizji. Bardzo ciekawie zaczyna rozwijać się rola Cichego - poznajemy go z nowej strony. Ponadto, ciekawej rzeczy dowiemy się o chłopaku Anki - nie jest on całkowicie uczciwy wobec swojej dziewczyny. Oczywiście, zacznie się też wyjaśniać sprawa ojca Anki.

Cytat odcinka (Potocki do Andrzeja Czyża):

Jak wkładasz wacka między drzwi, to ktoś ci go w końcu przytrzaśnie.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-03-2013 17:17

Bardzo fajny serial - czekam na kolejny już 5 odcinek "Na Krawędzi" icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-03-2013 19:05

kurcze... szkoda, bo serial jest naprawdę bardzo dobry, wygrywa z konkurencją ale z odcinka na odcinek oglądalność spada. Według mnie zmiana godziny wyszła by temu serialowi na dobre...

http://www.wirtua...aci-widzow
Udostępnij ten temat