Polsat 2

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
25-11-2014 20:24

Jak to jaka różnica? Przecież Polsat 2 jak wiadomo jest dostępny w kilku krajach za granicą, a Polsat News 2 nie...
Awatar
bardzo ważna osoba
25-11-2014 20:32

Jeśli chodzi o Ciebie, to oczywiście, że... żadna... -.-
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-11-2014 00:52

Kto wie, czy jeszcze nie zmienią ramówki. Kiedyś była podobna sytuacja, a ostatecznie sylwester był transmitowany.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-12-2014 01:24

Dzisiaj oglądając Świat według Kiepskich zauważyłem nagły spadek jakości. Przez jedną czy półtorej sekundy na całym ekranie pojawiły się duże piksele. Natomiast w pierwszych minutach Rodziny zastępczej pojawiło się jakieś spowolnienie animacji względem dźwięku.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-12-2014 22:15

Dzisiaj zostanie wyemitowany 1. odcinek Świata według Kiepskich!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-06-2015 18:29

Od 22 czerwca zmiany w ramówce Polsatu 2. Kosmetyka. Nie będę tutaj opisywał dokładnie. Odsyłam do stron z programem. Wśród zmian, m.in. więcej "Miodowych lat". Koniec "13. posterunku", o 21:45 "Pamiętniki z wakacji". W niedzielę o 20:40 "Interwencja".
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
12-06-2015 04:00

O, po południu będą nawet aż 3 odcinki "Świata według Kiepskich" - fajnie icon_smile
Awatar
piszę coraz więcej
12-06-2015 07:48

Nie no,teraz to już trochę przegięli z tym maratonem Miodowych Lat, Daleko od Noszy, Rodziny Zastępczej i Kiepskich od rana do wieczora. Ja personalnie znam te seriale na pamięć - w końcu nie jest trudno to zapamiętać po tylu latach wałkowania na kilku kanałach jednocześnie...

Ciekawi mnie czemu tylko te seriale wałkują, mogli by przecież odświeżyć dawno nie widziane I kto tu rządzi, Dziuplę Cezara czy Dużą Przerwę. O Dzikach też zapomnieli. Ech, wychodzi na to że w wakacje totalnie nie będzie na czym oka zawiesić.
Udostępnij ten temat