Polsat 2

Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2015 17:21

Polsat Cafe, Polsat Play i Polsat 2 właśnie w związku z przejściem na HD mają lekko zmodyfikowane oprawy. Nie są to wielkie zmiany. Najmniejsze modyfikacje są przy Polsat Cafe. Z kolei jingle Polsatu 2 wyglądają jak zrobione od nowa, ale na wzór tamtych.
Awatar
jestem zawsze
11-10-2015 14:19

Mam nadzieje że w Polsacie 2 pozbyto się tej marnej oprawy dźwiękowej ponieważ zdecydowanie była ona ona gorsza od pierwszej oprawy z obecnym logo stacji.
Awatar
jestem zawsze
29-11-2015 21:35

No i mamy ramówkę Polsatu 2 na grudzień w serwisie Polsat Media - rewolucji niestety nie widać ale za to znowu mamy na przykład maraton z polsatowskim Sylwestrem w Nowy Rok.
Awatar
jestem zawsze
19-12-2015 19:25

Ciekawe czy teraz po starcie Polsatu 1 słoneczna telewizja coś zrobi z swoją drugą anteną. Po cichu marzy mi się wchłoniecie przez 1pol2 istniejących obecnie anten 1tv4 oraz 1szo i wejście tym sposobem do telewizji naziemnej z dodatkową ofertą złożoną z tego co jest w Polsacie 1 a nie ma w Polsacie 2 i wspomnianych stacjach telewizyjnych.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-12-2015 19:32

Na pewno tak nie będzie... A dlaczego? Po zmniejszeniu liczby stacji byłaby mniejsza kasa z reklam. icon_smile
Awatar
jestem zawsze
19-12-2015 19:35

Z drugiej strony ta cała idea porządkowania nazw w Grupie Polsat z której to powstał Polsat 1 byłaby raczej nic nie warta. Obecnie Polsat zamiast postawić w telewizji naziemnej mocną "dwójkę" i na przykład Polsat News za bardzo rozmienia się na drobne co w moim odczuciu jest fatalnym rozwiązaniem.
bardzo ważna osoba
19-12-2015 19:36

Tak, wtedy Polsat straci dwa kanały w NTC. To nie jest uzasadnione biznesowo.
Awatar
jestem zawsze
19-12-2015 19:41

Trochę miałoby to sens bo połowa MUX-2 byłaby w jawny sposób Polsatami a nie teraz dwoma częściami z których to jedna jest zbędna.
Udostępnij ten temat