Polsat 2

Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-11-2010 18:09

1 listopada mieliśmy "W pustyni i w puszczy" jako film, a w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia będzie w odcinkach jako serial icon_smile.
rozkręcam się
24-11-2010 21:51

Mam nadzieję, że jeszcze zmienią tą ramówkę w ostatniej chwili, bo jak na razie to cienizna. Mogliby sobie chociaż w Boże Narodzenie odpuścić powtarzanie po raz kolejny "Graczyków" i "Kiepskich". Nie mówię, że mają wyprodukować coś swojego, ale w archiwach polsatowskich znajduje się sporo produkcji świątecznych i nie tylko świątecznych. Mogliby w tym czasie coś bardziej urozmaicić.
Awatar
przyjaciel strony
25-11-2010 09:04

no na pewno maja spory zapas archiwum ale 1pol penie nie lubi się tak bawić i puszcza powtórki icon_smile
Awatar
jestem zawsze
26-11-2010 13:31

A szkoda chętnie zobaczył bym ponownie jakieś programy emitowane w latach 90 produkcji Polsatu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-12-2010 18:37

Trochę zmian od stycznia w Polsacie 2:
[ulist=disc]powracają: "Pensjonat pod Różą", "Tango z aniołem", "Kochankowie z internetu",
pojawiają się powtórki programów z Polsat Cafe i Polsat Play, m.in. "Kobieta Cafe", "Tam, gdzie nie można zaglądać", "Play USA Tour", "Kolekcjonerzy" + znane z Polsatu "Stand up. Zabij mnie śmiechem" oraz "Ludzie Chudego",
znikają m.in. "Graczykowie",
plus małe przemeblowania godzinowe itp. w ramówce (np. "Interwencja" o 18:00, "Dlaczego ja?" w dni powszednie o 19:00),
"Samo Ĺťycie" po skończeniu emisji premierowych odcinków, nie będzie nadawane od odcinka pierwszego czy zerowego, ale od 1486 (od 5 stycznia), "Pierwsza miłość" też nie wiadomo czemu ma cofnąć się do epizodu 1136 (od 5 stycznia).[/ulist]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-12-2010 17:33

Polsat 2 jest świetny icon_wink. Nagrali jedną, słownie JEDNĄ, własną produkcję w postaci reportażu z planu "Daleko od noszy" i emitują to już od jakiegoś czasu chyba setny raz, nawet parę razy na dzień.

Dodatkiem do tego są pozdrowienia dla Polaków za granicą od aktorów, nadawane pomiędzy programami.
Awatar
jestem zawsze
31-12-2010 17:35

MN, jednym słowem w 1pol2 same nowości icon_biggrin
rozkręcam się
07-01-2011 16:55

Moim zdaniem jak 1pol2 odpowiada taka ramówka, to mogliby dać powtórki Fali zbrodni i Ekipa natomiast wywalić Świat wg Kiepskich , Rodzina Zastępcza. To dobre seriale, ale ileż można?
Udostępnij ten temat