Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000

Dekoder PVR HD 7000

wkręcam się
09-03-2016 12:27

witam, u mnie teraz moge wlaczyc dekoder i telewizor pilotem od dekodera

a pilotem od telewizora tez wylasze dek i tel ale juz wlaczyc moge tylko telewizor
Awatar
jestem zawsze
23-03-2016 19:24

Dlaczego dekoder wyszukuje kanał Hip hop tv zakodowany anie hip hop tv niekodowany?
Edytowane przez Waski45 dnia 23-03-2016 20:21
Awatar
ekipa moderatorska
23-03-2016 20:38

Ustaw wyszukiwanie na FTA i będzie ok.
Awatar
jestem zawsze
23-03-2016 22:12

Odys dzięki za pomoc bo dekoder wyszukał kanał.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-05-2016 14:33

Witam icon_smile
Ostatnio coraz częściej (znowu) zacina mi się dekoder. Sądzę, że to przez dysk który był już wymieniany serwisowo.
Od czasu do czasu nazwy nagrań zmieniają się na "recover". Już raz cały dekoder szedł na wymianę. Czy wy też mieliście coś takiego? I czy w razie problemu z dyskiem w dekoderze (dekoder pvr hd 7000) wymienia mi na Evoboxa ? Mam pakiet premium promocyjny
Awatar
rozkręcam się
05-05-2016 06:48

Polsatus napisał(a):

Witam icon_smile
Ostatnio coraz częściej (znowu) zacina mi się dekoder. Sądzę, że to przez dysk który był już wymieniany serwisowo.
Od czasu do czasu nazwy nagrań zmieniają się na "recover". Już raz cały dekoder szedł na wymianę. Czy wy też mieliście coś takiego? I czy w razie problemu z dyskiem w dekoderze (dekoder pvr hd 7000) wymienia mi na Evoboxa ? Mam pakiet premium promocyjny

W ostatnim czasie też miałem problemy z tym dekoderem. Problem jaki się pojawiał to brak EPG-ka oraz przełączając kanał np. z TVP1 na TVP2 nie było głosu i musiałem powrócić i jeszcze raz przełączyć na ten kanał który chciałem, czyli tzw. robiłem powroty. Zgłosiłem to dzwoniąc do obsługi klienta i od razu zapytałem czy jest możliwość wymiany na ten dekoder nowy, czyli Evobox. Dostałem odpowiedź iż mogę wymienić ale na taki sam jaki mam w posiadaniu. Na Evobox-a to tylko gdy będzie mi się kończyła umowa lub się już skończy, gdyż na Evobox-a wypisują nowe umowy. Więc nie zaszczyciłem się jak i Ty się nie zaszczycisz Evobox-em.
Zaznaczę że też posiadam pakiety Premium jak i multiroom, internet w 1cpn1 oraz trzy numery abonenckie w 1plus1 i na nic to by starać się o Evobox-a.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-05-2016 09:29

@ markOUT
Czyli zostaje mi znowu iść do serwisu i znowu prowadzić męczące dyskusje ze sprzedawca. Ehh. Czasami mam wrażenie, że 1cpn1 interesują tylko nowi abonenci, obecni są wyrzucani na boczny tor.

No nic bardzo dziękuję za odpowiedź icon_smile
Awatar
rozkręcam się
05-05-2016 23:20

Polsatus napisał(a):

@ markOUT
Czyli zostaje mi znowu iść do serwisu i znowu prowadzić męczące dyskusje ze sprzedawca. Ehh. Czasami mam wrażenie, że 1cpn1 interesują tylko nowi abonenci, obecni są wyrzucani na boczny tor.

No nic bardzo dziękuję za odpowiedź icon_smile

Wiesz co. Mieszkam w Tuszowie Narodowym. Wywodzę się i wychowałem się w Mielcu. Najbliższy właśnie punkt Polsatu mam w Mielcu. Są takowe dwa. W jednym miły sprzedawca, trochę się znamy a w drugim punkcie koleżanka. Nie spotkałem się z obojętnością czy z czymś co by mnie odrażało. Więc jeśli Ty masz w jednym punkcie jakieś problemy, idź do innego punktu. Warto zaczerpnąć informacji co do innego punktu i się tam udać.
Nie wszędzie znajdą się mili i uczciwi ludzie. Ja z całego serca polecam punkty jakie są w Mielcu, bo chyba są dwa. Nie wiem do końca. Ale tak jak pisałem, obsługa jest bardzo dobra.
Udostępnij ten temat