Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000Dekoder PVR HD 7000

Dekoder PVR HD 7000

wkręcam się
19-01-2014 19:02

Dziekuje za odpowiedz ,w takim razie pozostaje czekac ,moze z czasem cos sie zmieni.
wkręcam się
13-03-2014 17:15

Dziś wymieniłem na drugi dekoder ale ma stary soft1.34.1.2,ręcznie nie wyszukuje .Może ktoś wie jak wgrać nowe oprogramowanie
wkręcam się
06-04-2014 14:21

Wymienię kilka wad dekodera, przez które żałuję, że go w ogóle nabyłem:
1. Jak włączyć napisy? kupiłem za stówe kabel optyczny, chcę odbierać na kinie domowym dźwięk DD5.1, a film oglądać z napisami.
2. Nagrywam na dysk film z jednego kanału, skąd mam wiedzieć jakie kanały mogę oprócz niego oglądać? W dekoderze SAGEMCOM PRZEŁÄ„CZAŁO SIĘ na następny możliwy do oglądania kanał, a w PVR7000 wyświetla się komunikat że jest konflikt z tym nagrywanym.
3. Chcę nagrać np. tylko 10 minut jakiegoś filmu, programu, a nie cały lub pozostały. Jak to zrobić?
4. Chcę by np. dany serial nagrywał mi się codziennie o tej samej porze lub na przykład co tydzień. Bardzo fajna funkcja gdy się wyjeżdża z domu na przykład na miesiąc. Jak to zaprogramować?
5. Jak włączyć telegazetę? Na pilocie nie ma nawet takiej funkcji...
Jeśli jeszcze coś sobie przypomnę, to napisze. Wszystkie w/wym. funkcje były w dekoderze marki SAGEMCOM, który użytkowałem przez prawie 4 lata. Są w starej zakupionej 12 lat temu stacjonarnej nagrywarce Philips. Dekoder PVR7000 to moim zdaniem totalna porażka, to sprzęt, który ma funkcje, jakby był wyprodukowany w latach 90ch ubiegłego wieku. Pozdrawiam.
wkręcam się
21-06-2014 17:26

Witam od niedawna mam dekoder PVR700 Mam problem z wlaczaniem,za kazdym razem gdy chce wlaczyc musze na chwile wyjac wtyczke z kontaktu i po chwili dopiero normalnie reaguje na pilota i sterowanie manualne.Prosze o jakas wskazówke co mam z tym fantem uczynic.....pozdrawiam Daga
Awatar
ważna osoba
01-07-2014 14:45

witam icon_smile od wczoraj na tym dekoderze pojawił mi sie taki problem że mi znikła lista ulubionych kanałów icon_confused wciskam gwiazdke i dekoder nie reaguje a dioda miga ;/ wyłaczałem kilka razy z prądu i dalej to samo ;/
Awatar
ekipa moderatorska
01-07-2014 23:26

Nie męcz dekodera prądem bo skończy się wymianą w APS, poczekaj na poprawkę.
Awatar
ważna osoba
02-07-2014 14:24

@Odys: a ma być poprawka tego nowego softa? mi narazie działa przywróciłem ustawienia fabryczne i wyszukałem wszystko odnowa tylko szkoda że nie ma teraz wyszukiwania alfabetycznego... ;]
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-07-2014 14:30

@Bunio, musisz dwa razy wcisnąć strzałkę >. Jak dasz raz są kategorie, czyli wg rodzai kanałów, a dwa wg alfabetu.
Udostępnij ten temat