Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
04-09-2013 18:56

Powróciła strona internetowa kanału nSport (HD)! icon_arrow http://www.nsport.pl icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
14-09-2013 00:29

nSport 36 zameldował się już w EPG.
wink

[center]
i.imgur.com/UpOgK6x.jpg
[/center]
Awatar
bardzo ważna osoba
30-01-2014 21:45

10 stycznia zapytałem się na profilu ale kino+ na Facebooku o emisję II sezonu serialu Most nad Sundem. Dzisiaj dostałem bardzo zadowalającą odpowiedź:

Miło nam poinformować, że drugi sezon serialu "Most nad Sundem" będzie emitowany od 5 lutego, w kolejne środy, o godz. 22:10.


Premiera II sezonu w Szwecji i Danii miała miejsce jesienią 2013 roku, a na początku stycznia pojawił się w Wielkiej Brytanii.

Osobiście polecam ten serial. Jeden z lepszych jakie oglądałem. Jak ktoś nie miał okazji go poznać, to niech to zrobi jak najszybciej.
icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
30-01-2014 22:31

O bardzo dobra wiadomość oglądałem pierwszą serię i bardzo mi się podobała co prawda oglądałem na necie bo nie mam dostępu do Ale kino+
Awatar
bardzo ważna osoba
30-01-2014 22:57

Ja też obejrzałem pierwszy sezon korzystając z zasobów internetowych. Mam nadzieję, że II sezon będzie równie dobry. Jednak szkoda, że syn Martina zginął.
icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
26-02-2014 23:40

Kanał nSport 37 (HD), który pojawił się dzisiaj w EPG dekoderów nc+ na poz. 37, będzie przeznaczony do transmisji ewentualnych dogrywek meczów rewanżowych 1/16 finału UEFA Europa League, jak to opisano w EPG.
icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
04-03-2014 22:40

Canal + Sport pokazał w ubiegłą sobotę na żywo galę boksu Burns vs Crawford. Oglądalność była dramatycznie słaba. Wyniosła 6 600 widzów (6 tysięcy).
Podobno nowa gala MMA na TVN Turbo też przepadła z kretesem. Ale tutaj nie ma dokładnych liczb.

Łukasz Głowacki ‏@Lukasz_Glowacki 5 godz.

Oglądalność walki Burns vs Crawford na c+ niewielka. Starcie Polsat Sport vs Tvn Turbo vs C+Sport prze KO wygrał Polsat Sport. Wygrał Boks

Mateusz Borek ‏@BorekMati

@Lukasz_Glowacki Ciezkie KO:-) Burns - Crawford 6,6 tys.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-03-2014 16:00

Liga+ nowym kanałem piłkarskim od nc+

W połowie grudnia ITI Neovision S.A. złożyło wniosek o udzielenie koncesji dla trzech nowych kanałów sportowych - Sport2, Sport3 oraz Liga+. Zostały one wydane 22 stycznia br., jednak z nieznanych przyczyn, koncesja dla Sport2 wygasła w tym samym dniu, w którym została udzielona. Prawdopodobnie może to być błąd ze strony administratorów strony internetowej Urzędu. Wciąż nie wiadomo jak wyglądają szczegóły odnośnie tego kanału, jak i Sport3. Jeśli chodzi o Ligę+, to plik z koncesją został już umieszczony na stronie KRRiT.

Z koncesji wynika, że Liga+ będzie kanałem o charakterze wyspecjalizowanym sportowym, który miałby nadawać minimum 2,5 godziny na dobę, cztery dni w tygodniu o adresowany będzie do osób w przedziale wieku 25-49 lat. Audycje realizujące specjalizację mają stanowić nie mniej niż 70% miesięcznego czasu nadawania w godz. 6.00-23.00.

W ramówce emitowane mają być głównie transmisje
z rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, uzupełnione magazynami o tematyce piłkarskiej. Program powtórkowy zajmie ok. 50% w tygodniowym czasie nadawania programu. Według deklaracji ITI Neovision S.A. audycje produkcji polskojęzycznej mają stanowić 33%, a audycje europejskie 51% w kwartalnym czasie nadawania programu.

Według zapisów w koncesji, Liga+ ma być nadawana oczywiście z satelity Eutelsat HOT BIRD 13C (13°E) z tp. 4 (11,278 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) lub/i tp. 11 (11,411 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK).

Data startu nowego kanału wciąż nie jest znana. Operator platformy nc+ do dziś nie poinformował również oficjalnie o planach dotyczących rozszerzenia portfolio swoich kanałów sportowych.
icon_smile
Udostępnij ten temat