Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Kanały tematyczne oraz premium Platformy Canal+

Awatar
bardzo ważna osoba
17-07-2014 15:15

Nie wiem od kiedy ten zegar tam widnieje, bo nie wchodzę na tę stronę codziennie. Napisałem tylko, że taki tam jest.
icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
18-07-2014 15:40

Strona canalplussport.pl, a właściwie portal CANAL+ SPORT ONLINE już wystartował.

[center]
canalplussport.pl/Content/images/brand__logo--beta.png
[/center]

Jak widać po logo, które wyglądem przypomina poprzednie dla CANAL+ Sport, jest to usługa pilotażowa.
Awatar
bardzo ważna osoba
22-07-2014 20:15

nc+ złożyło ofertę kupna praw transmisyjnych do Enea Ekstraligi na sezon 2016 icon_smile http://www.sporto...sezon-2016
Awatar
bardzo ważna osoba
30-07-2014 00:15

nSport+ już prawie oficjalnie! We wtorek na zmianę nazwy zgodziła się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

- Planowane wprowadzenie nSport+ to zmiana naturalna, nawiązująca do nazewnictwa wszystkich innych kanałów nadawanych przez platformę nc+, zarówno tematycznych (np. Planete+ czy MiniMini+), jak i kanałów premium z rodziny Canal+. W ten symboliczny sposób za sprawą plusa chcemy pokazać, że dla naszych widzów mamy ofertę najwyższej jakości, w tym konkretnym przypadku ofertę sportową - wyjaśnia Wirtualnemedia.pl Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+.

Teraz pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź ze strony nc+.
icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
30-07-2014 11:01

Ja jednak wolałbym, żeby z nazwy kanału usunięta została literka "n", bo ona tylko szpeci - Sport+ ładniej brzmi icon_green
Awatar
bardzo ważna osoba
30-07-2014 14:30

Nazwa moim zdaniem nie jest zła. Nawiązuje do nazw platform nc+ i n, która sporo zmieniła na rynku oraz nie daje zapomnieć o pierwszym polskim kanale sportowym HD.
icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
03-08-2014 09:00

AG napisał(a):

Ja jednak wolałbym, żeby z nazwy kanału usunięta została literka "n", bo ona tylko szpeci - Sport+ ładniej brzmi icon_green

Ja też wolałbym, żeby była nazwa Sport+ HD icon_smile Zresztą gdyby w tym nc+ byli bardziej odważni to mogliby zmienić nazwę na CANAL+ Sport 2 HD icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
03-08-2014 09:05

Nie mogliby tego zrobić, bo CANAL+ Sport2 HD byłby wtedy kanałem premium, a nSport HD taki nie jest i taki ma nie być. Jakby to porównać, to byłyby to dwa całkiem różne kanały. Może kiedyś jeszcze będzie CANAL+ Sport2 HD, jeśli będą mieli aż tyle praw transmisyjnych. Obecna ilośc wystarczająco odpowiada dla jednego kanału sportowego premium i dwóch dodatkowych tańszych, czyli CANAL+ Family HD.
icon_smile
Udostępnij ten temat