"2XL""2XL""2XL""2XL"

"2XL"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-04-2013 18:59

W ostatnim czasie pojawiły się informacje o dwóch nowych serialach. Pierwszy to "To nie koniec świata". O tym serialu na razie informowało miasto Suwałki, gdzie ma on być kręcony. UM wydał komunikat prasowy w tej sprawie, który opublikowało parę portali. Z niego wynika jakby serial był już pewniakiem i miała powstać cała seria, ale lekko w to nie wierzę, bo Polsat ostatnio zawsze poddaje pilotowy odcinek badaniu na grupie widzów. Więc sądzę, że najpierw powstanie pilot. Media plotkarskie plotkują, że w serialu będzie grać Joanna Koroniewska.

um.suwalki.pl/pag...

Z kolei o drugim serialu jako pierwszy informował pan Kwieciński w wywiadzie dla se24.tv. Będzie to pilotowy odcinek serialu z udziałem Elżbiety Romanowskiej i Barbary Kałużnej o paniach z nadwagą.

superseriale.se.p...-serialach

Wątpię, żeby oba trafiły do ramówki jesiennej, ale pewnie jeden z nich trafi i zapewne zastąpi "Na krawędzi". Z żalem to stwierdzam, bo uważam, że "Na krawędzi" to bardzo dobry serial, ale niestety niezbyt doceniany przez widzów.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-04-2013 19:16

Też Uważam że serial ,,Na Krawędzi" To naprawdę Dobry Serial Nie wiem dlaczego ludzie go nie doceniają może dlatego że trzeba przy nim troche pomyśleć... Chociaż Ja np oglądam wszystkie odcinki oprócz pierwszego na Ipli czyli pewnie się nie liczę do ,,Widza"
Awatar
ekipa moderatorska
17-04-2013 19:34

Nic nie wiadomo o tym serialu w Suwałkach. UM chyba nie wie do końca jak działa proces zamawiania seriali.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
17-04-2013 20:15

Wydaje mi się, że słaba oglądalność "Na krawędzi" bierze się stąd, że serial jest dostępny przedpremierowo i bezpłatnie w ipla. Gdyby odcinki "Na krawędzi" były płatne w Ipli to by w Polsacie miały większą oglądalność icon_smile
bywam tu czasem
17-04-2013 20:59

Też oglądam przedpremierowo w ipla. Wydaje mi się, że seriale kryminalne po prostu nie są dla wszystkich - nie każdy przecież lubi ten gatunek, a co jak co, obyczajówki trafiają w gusta większości ludzi.

Ale moim zdaniem Na Krawędzi wróci z 2 sezonem icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-04-2013 21:06

Chyba, że ten nowy serial (któryś z dwóch) będzie zamiast "Tylko tańca", bo nie oszukujmy się - wyniki jak na show są marne i nawet skrócono tą edycję. "Na krawędzi" może być nadal w czwartek o 22:00, o 21:00 "Hotel 52", bo jak wiemy "Przyjaciółek" jesienią nie będzie.
Awatar
ekipa moderatorska
17-04-2013 22:48

Akson Studio przywraca :h52 na jesień, więc ten serial 2 XL najwcześniej zobaczymy za rok.
Natomiast dziwna sprawa z tym serialem o Suwałkach. Wygląda na kopie Szpilek na Giewoncie. Ale nic o nim nie wiadomo. Ani kto by go produkował, ani coś więcej o fabule. O pilocie też nic nie wiadomo. Musieliby bardzo przyśpieszyć prace.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-04-2013 18:44

Przyszło mi do głowy , że jeden z tych seriali , może być emitowany w miejscu kontrowesyjnych "Zdrad" czyli w czwartki o godzinie 20:00.
Udostępnij ten temat