"Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie"

"Dzień na świecie"

Awatar
bardzo ważna osoba
06-03-2014 15:52

Fajna fotka icon_smile no i cieszę się z powrotu programu
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-03-2014 16:56

Cytat z profilu programu na Facebooku. Niejako potwierdzono, że "To był dzień na świecie" będzie w Polsat News Plus. Szkoda tylko, że nadal nie podano terminu startu kanału.

Wierni Widzowie, Drodzy i Bezcenni, informujemy - bo tylko tyle możemy zrobić - że:
1. Programu Tydzień Na Świecie w kanale Polsat News już nie ma
2. Programu To Był Dzień Na Świecie w kanale Polsat News Plus jeszcze nie ma, bo też nie ma jeszcze tego kanału
3. Dobrą Nowinę przekażemy Wam niezwłocznie, gdy tylko dotrze do nas samych
4. Wierzymy, że - mimo ciężkich prób, na jakie Was wystawiamy - nie zapomnicie o nas, nie rozpierzchniecie się i, kiedy przyjdzie pora, będziecie znowu z nami.

Do zobaczenia
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-05-2014 10:41

Wkurza mnie kierownictwo Polsatu i to bardzo...!!! Tyle się dzieje na świecie, zwłaszcza u naszych wschodnich sąsiadów a program został zdjęty z anteny PN. Nie protestowałem, ponieważ myślałem, że po tygodniu pojawi się w nowym kanale PN+... Tymczasem....mijają już 2 miesiące od zdjęcia z anteny i co?!!! i nic!!! TBDnŚ w PN+ jak nie było, tak nie ma, zresztą jak samego PN+. Bardzo to niepoważne. Ĺťeby druga w Polsce, komercyjna stacja informacyjna nie miała porządnego programu publicystycznego o wydarzeniach na świecie. Pan Henryk S. naprawdę powinien zrezygnować ze stanowiska i odejść z honorem, bo to co się dzieje pod jego rządami od pewnego czasu w Polsacie News jest po prostu skandalem!!!
Awatar
ważna osoba
05-05-2014 15:29

W pełni się zgadzam, Henryk Sobierajski to katastrofa dla tego kanału.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-05-2014 15:36

Mam tylko nadzieję, że pan Dobiecki nie stwierdzi niedługo, że ma dosyć czekania i przejdzie do innej stacji, typu TVN24 BiŚ. Sam bym się zdenerwował, gdyby obiecano mi codzienny program i tego nie spełniono. Dodatkowo, zdjęli mu "Tydzień na świecie".
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-05-2014 16:00

Szczerze? Nie miałbym do niego o o to pretensji, w ogóle. Jeślibym dostał taką propozycję będąc na jego miejscu, to sam bym zwiał z tego tonącego statku...
Edytowane przez Posterunkowy dnia 05-05-2014 16:51
Awatar
ważna osoba
05-05-2014 16:08

Takie ryzyko jest, ale red. Dobiecki w przeciwieństwie do nas dwie jakie są przyczyny opóźnienia startu 1polnew+
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-05-2014 16:30

Za 10 dni konferencja Cyfrowego Polsatu, to już będzie wiadome, co z tym projektem. Będzie czy nie.
Udostępnij ten temat