"Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie"

"Dzień na świecie"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-06-2014 21:13

Pan Grzegorz pokazał uśmieszek na kartce icon_wink. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi icon_wink. Jest pan panie Grzegorzu pozytywnie zakręcony icon_wink.
MN dodał/a następującą grafiki:
tbdns9.jpg tbdns8.jpg tbdns7.jpg tbdnsa5.jpg tbdns4_1.jpg tbdnsa3.jpg tddnsa2.jpg tbdnsa1.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-06-2014 21:29

Jak było mi przykro, gdy widziałem tę emotkę podczas ostatniego wydania TBDNŚ w PN, tak dziś się szczerze cieszyłem. Wreszcie wracamy do rzeczowej, akademickiej dyskusji o świecie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-06-2014 21:35

PT, O jak miło, że z Twojego profilu będzie na nas spoglądał pan Grzegorz icon_wink. A na poważnie. Gdy "TBDnŚ" zrzucano z anteny nie płakałem jakoś szczególnie, bo wyniki rzeczywiście mnie przekonały do tego, że to była dobra decyzja z punktu widzenia biznesowego. Trzeba było pogodzić się z tym, że widzowie nie dorośli do tego typu programu. Zresztą, można znaleźć moje stare wpisy. Ale myślę jednak, że w Polsat News+ program się odnajdzie. To jest zupełnie inna antena. Polsat News gna gdzieś za masowym widzem, czasem niestety mam wrażenie, że goni, ale nie mnie, bo ja wysiadam icon_wink. Tutaj rzeczywiście jest spokojna, rzeczowa antena.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-06-2014 21:39

Masz rację z tym, że nie widzowie nie dorośli do takiego programu. Ale to jest ten sam aspekt, o którym mówiłem już wcześniej przy okazji likwidacji Polsatu Biznes. Taki mamy rynek, że u nas to co najtańsze i najprostsze, najlepiej schodzi. Polska to kraj, gdzie jeszcze się nie nauczono, że lepiej mieć czegoś mniej, ale za to wartościowego.Widać jednak, że powoli się to zmienia. I oby tak dalej.
Niech się święci powrót To był dzień na świecie icon_smile


icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-06-2014 21:58

Ależ mnie ucieszył ten widok! I powiem Wam, zupełnie poważnie, oglądałbym ten program nawet wtedy, gdyby był nadawany bez czołówki. To jest to!!! icon_smile Na to czekałem...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-06-2014 00:16

Mówcie co chcecie, ale to była najjaśniejsza premiera wczorajszego dnia icon_smile. "TeBeDeeNeŚ" 1serce icon_lol.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-06-2014 18:01

Dzisiaj nie będzie programu. Czemu? A to temu, że Polsat musi na dwóch antenach pokazywać Sejm...
Awatar
bardzo ważna osoba
25-06-2014 19:04

bez sensu na dwóch antenach pokazywać sejm
Udostępnij ten temat