"Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie""Dzień na świecie"

"Dzień na świecie"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-06-2014 19:07

Dzisiaj pół dnia tak robią, ale jaki jest tego sens to nie wiem. Polsat News+ miał być stacją "nakierowaną na komentowanie bieżących wydarzeń", więc raczej powinni pokazywać tylko fragmenty, a skupić się na komentarzach.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-09-2014 01:18

Od kiedy pani Irmina Cisek prowadzi "To był dzień na świecie"? Jest jakaś taka stremowana. Na razie wypada średnio.
MN dodał/a następującą grafikę:
irmina.jpg
bardzo ważna osoba
16-09-2014 09:21

Pani Cisek prowadzi To Był Dzień Na Świecie w poniedziałki. W tamtym tygodniu też była.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-09-2014 17:43

Straszne to prowadzenie. Panowie Dobiecki, Mikruta i Kozak są niezastąpieni.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-11-2014 13:40

Agnieszka Laskowska prowadzącą "To był dzień na świecie". Nie wiem, od kiedy pojawia się w takiej roli, ale raczej tylko okazjonalnie jest gospodynią programu. Pani Laskowska jest dziennikarką działu zagranicznego.

Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-11-2014 19:59

Co się dzieje z tym programem? Gdzie są panowie Kozak, Mikruta i Dobiecki? Wiem, mają inne obowiązki, np. pan Kozak wydawał dzisiaj "Wydarzenia", ale w zeszłym tygodniu program głównie prowadziły panie (Cisek i Laskowska). W tym tygodniu zapowiada się na to samo, bo dzisiejsze wydanie poprowadzi znowu pani Laskowska.

Nie podoba mi się to. Nie mówię, że panie nie mają wiedzy, bo mają. Są przygotowane do programu, ale to już jakoś nie to samo. Zresztą, pięciu prowadzących na program emitowany 5 razy w tygodniu to lekka przesada.
Awatar
ekipa moderatorska
10-11-2014 20:16

Dwóch to maksimum. To jest dla mnie główny problem PN w porównaniu do TVN24. U konkurencji twarz i nazwisko dziennikarza są trwale powiązane z danych programem. Jest kilka autorskich programów. W PN jest takie złudzenie, że te same osoby prowadzą na zmianę różne programy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-11-2014 20:45

To nawet nie jest złudzenieicon_wink. Pani Gajewska np. jest rotacyjnie i w "Nowym dniu" jako prowadząca serwisy i w serwisach po południu (11:00 - 17:00) oraz w "To jest dzień", serwisie o 21:00 i "Informacjach dnia".

Już o tym pisałem w innym wątku - mnie to też lekko irytuje.
Udostępnij ten temat