Polsat Sport, Extra, News i Fight

Awatar
ekipa moderatorska
09-05-2023 19:49

Bardzo dobry zakup. Oby tylko nie odsprzedawali meczy Polski do TVP.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-05-2023 20:09

A potem CYK i mecze w Polsat Sport Premium!
Awatar
ekipa moderatorska
26-05-2023 09:14

Polsat w ostatnim czasie podpisał kilka dużych, wieloletnich kontraktów sportowych, nie pamiętam takiej sytuacji. Wygląda to jak zmiana strategii.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-06-2023 16:45

We wtorek 6 czerwca na dobre rozkręci się sezon siatkówki reprezentacyjnej. Właśnie tego dnia do rywalizujących już w Lidze Narodów siatkarek dołączą siatkarze. Kanały sportowe Polsatu oraz serwis Polsat Box Go przez półtora miesiąca będą relacjonować zmagania najlepszych zawodników i zawodniczek globu. Punktem kulminacyjnym będzie turniej finałowy mężczyzn, który odbędzie się w Gdańsku.

Półtora miesiąca siatkarskich emocji z Ligą Narodów w Polsacie Sport
Awatar
jestem zawsze
07-06-2023 09:35

To spóżniona informacja i niewiadomo czy będzie powtórka meczu ale 1.Czerwca 2023.r odbył się Finał Pucharu Turcji i byl emitowany na kanale Polsat Sport News
https://satkurier...extra.html
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-06-2023 19:33

W poniedziałek 3 lipca startuje Wimbledon. Od ponad dwudziestu lat legendarny i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy oglądać można w kanałach sportowych Polsatu. W ciągu najbliższych dwóch tygodni, widzów czeka kilkaset godzin transmisji z kortów oraz studia. Priorytetowo traktowane będą mecze z udziałem Igi Świątek, Huberta Hurkacza i pozostałych Polaków rywalizujących w turnieju. W Londynie pracować będzie trzech reporterów Polsatu Sport, a w Warszawie topowi komentatorzy, dziennikarze, eksperci oraz byli znakomici tenisiści, jak np. Jerzy Janowicz.

Wimbledon tylko w kanałach sportowych Polsatu
Awatar
bywam tu czasem
27-07-2023 18:54

Jak podają Wirtualne Media, kanały sportowe Polsatu tracą prawa do pokazywania piłkarskiego Pucharu Polski i 1. Ligi. Od nowego sezonu mecze tych rozgrywek w TVP Sport.

https://m.wirtual...zja-polska
Awatar
ekipa moderatorska
27-07-2023 19:31

Strata Pucharu Polski to nic wielkiego, bo to jest od święta, ale 1 liga to spora strata. Polsat to pokazuje od 10 lat, teraz po 3 mecze w kolejce. Oferta piłkarska się uszczupli, będą musieli za rok dorzucić coś nowego.

Zobaczymy jak to wpłynie na dalszą kooperację z TVP, bo sublicencja na piłkarską ligę mistrzów się skończyła i mam nadzieję, ze Polsat im nic nie sprzeda i na głównym kanale będzie pokazywał jeden mecz. Mam także nadzieję, że nie będą już więcej sprzedawać TVP meczy reprezentacji siatkarskich - umowa wygasa po tym roku.

W zamian odbiorą TVP ligę piłki ręcznej od tego sezonu, ale to niszowy sport.
Udostępnij ten temat