Polsat Sport, Extra, News i Fight

Awatar
ekipa moderatorska
02-03-2017 22:52

@Emil @MN
Głupia pomyłka, chodziło mi o Moto GP, edytował już post.
Awatar
ekipa moderatorska
19-03-2017 15:37

Coraz bardziej skłaniam się ku temu, że Polsat rezygnuje z Biathlonu. Nie oglądałem dzisiaj niestety ostatniego biegu sezonu i nie wiem czy Marcin Muras zapraszał na kolejny czy nie.

Najpierw nagle z grona komentatorów zniknął Sebastian Krystek. Wszystko wskazuje na to, że został zwolniony w ramach obcinania kosztów. Jako współ-komentator pojawiła się Magdalena Grzywa oraz Weronika Nowakowska. Obie Panie komentowały razem kilka zawodów, gdy Marcin Muras był zajęty innymi sportami. Ostatni weekend z Biathlonem komentował już sam Muras, mimo że Magda Grzywa była awizowana. To klasyczne zachowanie Polsatu gdy kończą się prawa. W styczniu Polsat zainwestował dużo w przygotowanie transmisji ME w Polsce, by potem nagle doszło do tak dużych cięć.
Awatar
jestem zawsze
19-03-2017 22:46

Polsat zainwestował dużo w przygotowanie transmisji ME w Polsce a potem zakodują ME. Bo naprawdę się nie zdziwię jeśli te ME zakodują.
Awatar
ekipa moderatorska
20-03-2017 08:33

ME w Biathlonie odbyły się w styczniu.
Awatar
ekipa moderatorska
03-04-2017 13:07

W weekend na sportowych antenach Polsatu turniej (6 meczy w 3 dni) w ramach Eliminacje Mistrzostw Europy w Futsalu z Elblągu. Polsat widocznie wyprodukuje także sygnał. Czyżby to sugestia, że pokażą też same ME?

W sobotę za to transmisja na żywo z "Gimnastyka sportowa: Zawody Pucharu Świata w Londynie". To już zupełna nowość.

TVP Sport pokaże za to MŚ w Beach Soccerze, które na przełomie kwietnia i maja zostaną rozegrana an Bahamach. Będzie w nich brała udział reprezentacja Polski. W ostatnim czasie to Polsat Sport pokazywał tę dyscyplinę, ale nie wiem czy także MŚ.
Awatar
jestem zawsze
03-04-2017 22:30

Akurat pakiet FIFA od dawna ma TVP i oni mają Mistrzostwa Świata.
Awatar
ekipa moderatorska
03-04-2017 23:10

Nie wiedziałem o tym. Dzięki za info.
Awatar
jestem zawsze
08-04-2017 07:09

Magazyn Kolarski dziś o 17:10 Transmisja w pse1006
Udostępnij ten temat