Polsat Sport, Extra, News i Fight

Awatar
bywam tu czasem
27-07-2023 20:56

Pamiętajmy też o planowanym wycofywaniu się Viaplay z polskiego rynku, co sprawia, że najbliższe miesiące będą bardzo ciekawe w kontekście praw do Bundesligi, Premier League czy Formuły 1. Liczę, że Polsat coś przejmie od Viaplay, chociażby powrót F1 do Eleven.
Awatar
ekipa moderatorska
27-07-2023 22:09

Zdecydowanie tak, Formuła 1 bardzo by się przydała ponownie.
Awatar
ekipa moderatorska
01-08-2023 20:30

Wygląda na to, że Polsat Sport będzie miał więcej nowych praw, nie tylko ligową piłkę ręczną.

"już jesienią naszych widzów czekają kolejne niespodzianki w postaci zupełnie nowych dyscyplin transmitowanych w kanałach sportowych Polsatu - powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat."

https://www.polsa...h-w-lipcu/
Awatar
bywam tu czasem
01-08-2023 21:03

Odnośnie piłki ręcznej, na 9 sierpnia planowana jest konferencja PGNiG Superligi, gdzie ta współpraca ma oficjalnie zostać ogłoszona.

Co do tych planowanych niespodzianek, nie mam zielonego pojęcia, co to może być.
Awatar
ekipa moderatorska
02-08-2023 10:51

Nie wydaje mi się, żeby było coś istotnego do kupienia na jesień, chyba że to będzie odkupienie od Viaplay.
Awatar
ekipa moderatorska
03-08-2023 12:36

Marian Kmita potwierdził w swoim felietonie (przy okazji ostro skrytykował byłego szefa TVP Sport), że TVP nie ma sublicencji na Ligę Mistrzów od nowego sezonu, ani na rozgrywki reprezentacji siatkarskich od początku przyszłego roku. Mam nadzieję im tego nie sprzedadzą, a mecze będą w kanałach Polsatu. Zyskają na tym pod względem oglądalności.

https://www.polsa...ater-roku/
Awatar
bywam tu czasem
03-08-2023 17:13

Oby tak było. Natomiast odnośnie jeszcze odkupienia praw od Viaplay, nie sądzę żeby nastąpiło to teraz. Nie wiemy kiedy dokładnie Viaplay miałoby się wycofać z Polski (mówi się o początku przyszłego roku). Także nie wydaje mi się, że coś miałoby się wydarzyć w tym momencie, ale kto wie.
Awatar
ekipa moderatorska
03-08-2023 17:36

Polsat prezentując ramówkę na jesień nic nie wspomniał o lidze mistrzów na głównej antenie.

Jeżeli Viaplay podjęło już decyzję, że na 100% odchodzą z Polski, to sprzedadzą jakieś prawa, gdy ktoś poda dobrą ofertę, ale pewnie lepiej czekać aż ostatecznie wyjdą, wtedy będą niższe ceny.
Udostępnij ten temat