Polsat Sport, Extra, News i Fight

Awatar
przyjaciel strony
11-11-2010 11:02

@Poland to pewnie sa tylko przypuszczenia, lepiej poczekac na pewna informacje icon_smile
Awatar
jestem zawsze
13-11-2010 11:23

czy to prawda, że na Polsacie Sporcie News leci ten sam program co na ps1006, tylko, że ze zmienionym logiem stacji?
Awatar
ważna osoba
13-11-2010 12:49

Póki jest to emisja testowa, to na czymś muszą testować, więc wykorzystują zapewne materiał z Polsatu Sport icon_wink
stały bywalec
17-11-2010 17:15

Pan Marian Kmita swoim ściemnianiem coraz bardziej zniechęca mnie do korzystania z oferty sportowych kanałów Polsatu.
Jednym z ostatnich wywiadów Kmita zapowiedział, że Polsat będzie startował w przetargu o Ekstraklasę, co by nie było za mało stwierdził, że przystąpią do przetargu na poważnie jak to mają w zwyczaju.
Dzisiaj dowiaduję się, że Polsat nie złożył swojej oferty w tym przetargu. A uzasadnieniem Kmity był stwierdzenie: "Mamy ustabilizowany kontent".
No proszę, bądźmy poważni.Albo od razu mówimy, że nie startujemy i jest spokój. Albo mówimy, że startujemy i składamy ofertę. Nie wiem po co są te dziwne zagrywki ze strony Kmity.
Ĺťeby to było pierwszy raz, ale nie, to już kolejny raz. Niedawno były podobna sytuacja z ligą włoską. Przed przetargiem Kmita mówił, że bardzo by chciał aby liga włoska znalazła się w ofercie Polsatu, a po rozstrzygnięciu przetargu (pewnie też nie złożyli oferty) Kmita powiedział, że Polsat chcę inwestować w polski sport i nie jest zainteresowany zagranicznymi ligami.
Może i "Mamy ustabilizowany kontent", ale panie Kmita nie stójcie w miejscu, bo to nie jest stanie w miejscu tylko cofanie się zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną. Trzeba powiedzieć wprost, że piłkarska oferta sportowych kanałów Polsatu jest kiepska i w ciągu najbliższych lat to się nie zmieni.
Jedynie co może obronić Polsat to jakaś współpraca z Canal+ czyli ofertę składa tylko Canal+, a potem dochodzi do jakiejś wymiany kanałów. Ale sam w to nie wierzę.
Edytowane przez MN dnia 15-08-2011 19:54
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-11-2010 17:49

Podpisuję się pod tym w całości. Jak już pisałem w shoutboxie, pan Kmita wychodzi na człowieka niepoważnego i aby dalej nie psuć swojego dobrego jeszcze imienia, nie powinien przez dłuższy czas w ogóle wypowiadać się dla mediów.
Awatar
jestem zawsze
17-11-2010 20:52

@MN nic dodać nic ująć icon_wink
Awatar
ważna osoba
18-11-2010 20:16

Eee tam. Widzę że wszyscy chcą ominąć regulamin przetargu. TVN jak wygra chce sprzedać część Orangowi a Canal+ ewentualnie Polsatowi.
Lipą tu zalatuje.
Polsaty sportowe mają wystarczającą ofertę sportową a utrata niektórych praw albo ich celowe wyzbycie się oznacza oszczędności. Po co mieć jak nie można pokazać. Proste.
Polsaty sportowe po prostu porządkują prawa, które posiadają.
Jeżeli Polsat nie chce polskiej ligi to wydaje się, iż priorytetem będzie teraz przedłużenie praw do F1 i ewentualnie Igrzyska Olimpijskie.
Trzeba pamiętać także, że Polsat musi powoli przygotowywać się do realizacji MŚ w siatkówce mężczyzn. Wiadomo, że na takie imprezy szykuje się jakieś fajne realizatorskie efekty.
Awatar
jestem zawsze
22-12-2010 17:41

Ładnie lecą w kulki z terminem startu Polsat Sport News icon_redface
Udostępnij ten temat