Polsat Sport, Extra, News i Fight

stały bywalec
03-02-2011 15:29

Zupełnie przypadkowo udało mi się załapać na ciekawe testy Polsatu Sport News. To żaden fotomontaż. Takich umiejętności niestety nie posiadam. icon_wink

img822.imageshack.us/img822/9850/polsatsportnews8.png


img694.imageshack.us/img694/9371/polsatsportnews9.png
Edytowane przez MN dnia 16-08-2011 00:42
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-02-2011 15:37

Ludwik Dorn ma rzeczywiście sporo wspólnego ze sportem icon_lol. A na poważnie, to widzę, że te testy nie posuwają się wcale do przodu. Z takim tempem, to ten kanał rzeczywiście ruszy w 2013 roku...
stały bywalec
03-02-2011 15:46

Może jakieś wewnętrzne testy prowadzą? Np. Romek Kołton robi za prezentera w głównym wydaniu programu informacyjnego icon_smile. Choć niby w ekipie Polsatu Sport News mają być zupełnie inni ludzie niż Ci obecni znani z Polsatu Sport czy pozostałych kanałów. I może dlatego testy się przedłużają?
Edytowane przez MN dnia 16-08-2011 00:43
Awatar
wkręcam się
03-02-2011 23:19

I tak w takim kanale to bardziej braliby początkujących. Ci z Istniejących już kanałów ps1006 pewnie tylko nadzorowaliby ich, aby nic głupiego nie wpadło im do głowy. To, że testują ten kanał od września [ bo chyba wtedy już na liście się pojawił] wskazuje, że nie wiedzą do końca co tam ma być. Jak dla mnie to porażka, bo on niczym od OSI nie będzie się różnił więc co można tak długo testować icon_question
Awatar
bywam tu czasem
04-02-2011 09:20

O Lechu więcej mówi OSI np dziś poranek jest z Poznania niż kanały Polsatu które to transmitują jego mecze w LE .No ale Borek musiał swoja luba zabrać na narty a nie tam się zajmować programamiicon_smile
Awatar
jestem zawsze
05-02-2011 17:41

darakso, on też ma życie prywatne przecież icon_wink
Awatar
bywam tu czasem
06-02-2011 21:42

No jak się jedzie na Filipiny to nie ma się czasu na prace icon_smile.Nie chodziło mi ze ma to on przygotowywać , ale skoro maja w planie kanał informacyjny to chyba maja ludzi a takie codzienne relacje to dobre przetarcie dla nowego kanału
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-02-2011 18:29

Od pewnego czasu mam dostęp do Polsatu Sport News i napiszę tyle, że docelowo to on pewnie nie będzie wiele lepszy od tego, co prezentuje teraz. Obecnie większość oferty to magazyny sportowe. Są też serwisy sportowe nadawane równolegle z Polsat News i zapowiedzi relacji sportowych z anten sportowych Polsatu. Pomijam już retransmisje niesportowych programów z Polsat News, bo to pewnie tylko tymczasowe rozwiązanie. Docelowo, kanał najpewniej będzie sam tworzył sobie serwisy w większej ilości niż teraz i pewnie też na potrzeby Polsat News. Dojdzie pewnie parę innych magazynów i coś z publicystyki. Może czasem jakaś relacja na żywo. W sumie starczy, jak na kanał promocyjny, bo to będzie właśnie coś w tym stylu, czyli darmowa reklama płatnych kanałów sportowych icon_wink.
Udostępnij ten temat