Polsat Seriale

Awatar
przyjaciel strony
19-08-2013 18:43

owip.redefine.pl/media/BAhbBlsHOgZmSSIaMjAxMy8wOC8xOS9yb21hbnMuanBnBjoGRVQ.jpg

Znamy już logo Polsatu Romans.
(źródło: Polsat Media)
Awatar
bardzo ważna osoba
20-08-2013 01:21

Jeżeli nowe seriale Polsatu, czyli 2XL oraz To nie koniec świata będą miały swoją emisję w Polsacie Romans, np. równo dzień po emisji w Polsacie, to taka powtórka miałaby jeszcze jakiś sens. Ciekawe ile miesięcy po rozpoczęciu nadawania kanału, w ramówce pojawią się produkcje Tako Media, czyli Dlaczego ja?, Trudne sprawy, Nieprawdopodobne, a jednak... czy Zdrady, choć myślę, że Pamiętniki z wakacji i Zdrady najbardziej pasowałoby do tematyki Polsatu Romans, bo w obu serialach są jakieś wątki miłosne.
wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
20-08-2013 04:50

Emil, Akurat programy "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy" i "Nieprawdopodobne, a jednak" kompletnie nie pasują do tego kanału, no bo co one mają wspólnego z romansami i w ogóle z tematyką miłosną? grin Więc spekulowanie, że te programy pojawią się w ramówce Polsatu Romans jest bezsensu icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
20-08-2013 05:04

przemekp, w poniektórych odcinkach są poruszane wątki zdrad, zauroczeń czy miłosnych uniesień. Zwłaszcza, że romansem można nazwać zdradę, a takich było wiele w tych dwóch pierwszych produkcjach Tako Media.
winkgrin
rozkręcam się
20-08-2013 09:28

wiecie co? zastanawia mnie to do jakiego pakietu trafi ten kanał w cp? teoretycznie wydaje się że od mini HD tak jak pozostałe kanały polsatu według mnie są 3 możliwosci albo pakiet film HD za zone romantica albo familijny max HD albo od mini HD a waszym zdaniem jak będzie bardzo proszę o odpowiedz?icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
20-08-2013 12:04

Nie no jak na Polsacie Romans nie będzie żadnych zagranicznych nowości, tylko to co teraz jest na Zone Romanticy + polskie badziewie produkcji Telewizji Polsat, to liczę na to, że ten kanał podzieli los Polsatu Futbol - ile jeszcze takich chłamowych kanałów wyprodukuje Polsat ???
Awatar
ważna osoba
20-08-2013 12:21

A kto w ogóle powiedział, że Polsat Romans zastąpi Zone Romanticę?. Mi się wydaje, że tak właśnie nie będzie. Na razie nic nie wskazuje na to, aby Zone Romantica miała w 1cpn1 zakończyć nadawanie, więc pewnie będzie i Polsat Romans i Zone Romantica.
Awatar
bardzo ważna osoba
20-08-2013 12:37

@Danio, wątpię - moim zdaniem PR powstanie tylko dlatego, żeby zapobiec odpływowi abonentów po likwidacji ZR - Zone Romantica pewnie tylko zmieni nazwę na Polsat Romans (taki pewnie będzie komunikat 1 września) i wypowiedzenia przygotowane kilka miesięcy temu będzie można wrzucić do pieca icon_green

@mati06, a skąd my mamy wiedzieć w jakim pakiecie będzie PR??? Przecież nie było jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
Udostępnij ten temat