Polsat Seriale

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-08-2013 16:01

MN napisał(a):

W Polsacie Romans będzie też "Samo życie" icon_smile.


Skąd to wiesz ? Jest już gdzieś ramówka 1ro ? icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-08-2013 16:08

@doniu, można o tym przeczytać na Wirtualnych Mediach http://www.wirtua...la-kobiet#.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-08-2013 16:11

O, Pierwsza miłość i Pensjonat pod różą również będą. Wszystko było do przewidzenia, a ja oba tytuły wymieniłem już dawno.
winkgrin
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-08-2013 16:12

Nie tylko tam icon_wink. Poniżej oficjalny opis kanału dla prasy.

POLSAT Romans to kanał o profilu serialowo-filmowym, skierowany głównie do kobiet. Na ramówkę stacji oprócz filmów fabularnych składają się seriale znane z anteny POLSATU, a wśród nich m.in. "Szpilki na Giewoncie", "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Samo życie", a także jesienne premiery "2XL" oraz "To nie koniec świata".
Awatar
bardzo ważna osoba
21-08-2013 16:27

Ciekawe z jakim opóźnieniem będą wyemitowane te jesienne premiery Polsatu na Polsacie Romans.
wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
22-08-2013 00:15

W serwisie AKPA oprócz znanego nam już logotypu Polsatu Romans pojawiła się też druga wersja logotypu dla tego kanału (tylko inna wersja kolorystyczna), który widzicie niżej icon_wink
[center]
imageshack.us/a/img822/6551/yheu.jpg
[/center]

Tylko nie wiem, czy to jest oficjalna druga wersja logotypu Polsatu Romans i czy będzie ona również wykorzystywana w tym kanale, czy nie icon_wink

A jeśli chodzi o ramówkę 1ro to oby znalazł się w niej też serial "Adam i Ewa", bo już dawno go nie widziałem icon_redface grin
Awatar
bardzo ważna osoba
22-08-2013 00:20

Jednak ta wersja logotypu jest lepsza od pierwotnej, bo ten róż nie daje tak po oczach. Teraz jest to lepiej skontrastowane. Oby wykorzystali tę wersję.
wink
wkręcam się
22-08-2013 15:27

Kanał będzie dostępny od pakietu Mini HD.

źródło: oficjalny profil na FB Cyfrowego Polsatu
Udostępnij ten temat