Polsat Seriale

Awatar
przyjaciel strony
27-08-2013 12:34

A to wina ludzi, któzy oglądaja te powtórkowe kanału - skoro jest zbyt to po co robić coś ambitnego, skoro ludzie wola kanały niskich lotów?
Awatar
ekipa moderatorska
27-08-2013 12:39

Zobaczymy jak to się odbije na oglądalności 1ro czy będzie duże czy raczej mała ale według mnie szału ten kanał na abonentach nie zrobi tym bardziej, że tam będą powtórkiicon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-09-2013 01:18

MN napisał(a):

Wszystko rozumiem, ale dlaczego wszystkie seriale pójdą od pierwszego sezonu, a "Samo życie" od siódmego? Tam początkowo rzeczywiście odcinki mają różne czasy trwania, ale Polsat 2 jakoś nie tak dawno powtarzał od zerowego odcinka "Samo życie" i się dało, a zarówno Polsat Film, jak i teraz Polsat Romans robią jakieś emisje od środka.


"Samo życie" jednak od 1 odcinka, a nie od 7 sezonu. Brawo icon_smile.

http://www.cyfrow...sat-romans
bardzo ważna osoba
03-09-2013 11:46

Po pierwszych dniach nadawania 1ro. Jestem mile zaskoczony fajnie to wygląda i nie które jak Samo Ĺťycie, Pierwsza Miłość czy Pensjonat pod różą to jest według mnie strzał w 10. Ale nie potrzebne są seriale jak Hotel 52, Szpilki na Giewoncie i Przyjaciółki, ich szczerze nienawidzę oglądać. Brakuje jeszcze kilka starych seriali jak Adam i Ewa, a także Zbuntowany Anioł, Miodowe Lata, Czułość i kłamstwa, Kochaj mnie, kochaj!,Tango z aniołem i zagraniczne telenowele jak: Fiorella, Jezioro marzeń i tak dalej.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-09-2013 16:00

Miodowe lata raczej nie pasuje do ogólnego profilu kanału Polsat Romans. Jest to serial bardziej komediowy, niż obyczajowy, ale inne, m.in. Adam i Ewa, Tango z aniołem czy Zbuntowany anioł, jak najbardziej powinny się pojawić w ramówce 17. już kanału Polsatu.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-09-2013 19:37

Zmieniono lekko logo ekranowe - dodano transparentność.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-09-2013 19:41

Czyli teraz nie mają oczoje*nego różu i fioletu na ekranie?
smile1
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-09-2013 19:42

Jest mniej "walący po oczach" icon_wink, ale to nadal jest kolor tylko trochę przezroczysty icon_smile.
Udostępnij ten temat