Polsat Seriale

Awatar
bardzo ważna osoba
21-05-2013 15:57

@KM, ano masz rację icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
21-05-2013 16:44

Moim zdaniem znany jest już powód dlaczego Zone Romantica nadal jest oferowana przez Cyfrowy Polsat. Prawdopodobnie planowany nowy kanał Polsatu, czyli Polsat Romans po prostu zastąpi Zone Romanticę w ofercie. Ramówka Polsatu Romans może być w części podobna do ramówki Zone Romantica, czyli część czasu antenowego zapełnią meksykańskie, kolumbijskie, wenezuelskie, brazylijskie czy argentyńskie telenowele. Jednak można się również obawiać tego, że ramówka Polsatu Romans może być zapełniona własnymi operami mydlanymi czy telenowelami, które były kiedyś lub są do dziś produkowane, np. Adam i Ewa, Linia życia, Pensjonat pod Różą, Pierwsza miłość, Samo Ĺťycie, Tango z aniołem czy Tylko miłość. Taka może być jednak rzeczywistość. Można też być pewnym, że Polsat Romans nie dostanie wersji HD w dniu swojego startu, gdzie na zachodzie całkiem nowe kanały są uruchamiane w obu wersjach lub nawet już tylko w HD, choć teraz ważniejszą kwestią jest to czy Polsat Romans dostanie w ogóle koncesję na nadawanie. Jeżeli ten kanał wystartuje, to Telewizja Polsat będzie miała w swoim portfolio swój pierwszy kanał serialowy, jeżeli chodzi o sam profil. Nie liczę Polsatu 2, bo to jest kanał polonijny.
wink

MN napisał(a):

Polsat Cafe prawie w ogóle nie emituje filmów i seriali, a głównie magazyny i dokumenty. A więc żadna konkurencja icon_smile.

Kiedyś na Polsacie Café można było obejrzeć jakieś filmy, ale to nie były jakieś filmy romantyczne, a jakaś fabularyzowana historia czy coś w tym stylu.
wink
Edytowane przez Emil dnia 21-05-2013 16:52
rozkręcam się
17-08-2013 14:05

witam mam pytanie w jakim pakiecie może sie znalesc startujący już za nie długo polsat romans czy może zastąpi w pakiecie film HD kanał Zone Romantica czy może będzie nieco niżej dostępny proszę o odpowiedź czekam
bardzo ważna osoba
17-08-2013 14:10

Tak mi się wydaję, że będzie dostępny przynajmniej od Familijnego pakietu, jak większość kanałów Polsatu
Awatar
bardzo ważna osoba
17-08-2013 14:20

Chyba raczej od Mini HD, jak prawie wszystkie kanały tematyczne Telewizji Polsat. Jedynie Polsat Film HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport Extra HD są dostępne w wyższych pakietach.
wink
rozkręcam się
17-08-2013 14:26

też mi sie tak wydaje i chciałbym żeby tak byłoicon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
17-08-2013 15:55

Tylko jedno jest podejrzane. Niby kanał startuje za 2 tygodnie, a tak naprawdę tego nie widać. Praktycznie jeszcze nic o nim nie wiemy. Ramówka jest nie znana.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-08-2013 16:26

Ja tu nic podejrzanego nie widzę - pewnie zrobią konferencję i podadzą wszystko, co trzeba. Jak startował Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Futbol czy Polsat Biznes i Polsat News zawsze były konferencje i dopiero tam wykładano kawę na ławę.
Udostępnij ten temat