Problemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanych

Problemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanych

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2012 17:07

Wyszukał 0 kanałów
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2012 17:07

@cris2012, to może ustaw przeszukiwanie sieci na tak icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2012 17:15

Znalazłem, dzięki
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2012 17:16

Nie ma za co icon_smile
wkręcam się
11-10-2012 13:03

Dzień dobry wszystkim icon_smile Ja też mam problem z ręcznym wyszukaniem kanałów;/ Zamieniłam dekoder z mini HD2000 na EchostarDVR 7400HD z powodu możliwości nagrywania jednego a oglądania drugiego programu, czego nie mogłam zrobić na mini hd. Na poprzednim za to bez problemu wyszukiwał mi programy ręcznie a tu...lipa icon_cry Nie wiem co gorsze. Mam bardzo skąpe MENU - ustawienia użytkowe, konfiguracja, komunikaty i status. W menu Konfiguracji jest owszem "instalacja programów" - a w niej jedynie - konfiguracja (loop through / dual), liczba satelit (od 1 do 4), przełącznik (DISEqC1..4) Oprócz tego mam wyszczególnone satelity (ja akurat teraz zaznaczyłam 4) i pod spodem "sprawdź sygnał" - to wszystko, czyżby w tym cudownym dekoderze nie było ręcznego wyszukiwania? ;( <załamka> Pomożecie? icon_cry((
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
11-10-2012 13:29

Witaj icon_smile Wejdź w menu, potem w konfiguracja, potem w sprawdz sygnał, potem tam gdzie pisze "TP" daj ok, jak się odpali lista to przewiń ją żeby było widać "TP00" kliknij ok. Póżniej wpisujesz częstotliwość kanału, wybierasz polaryzację, wpisujesz symbol rate, potem na samym dole dajesz "potwierdz". Jak się wyszukają kanały dajesz "tak". Wychodzisz z menu i kanały będą na końcu listy icon_smile
wkręcam się
01-12-2012 22:18

Witam, próbuje dodać POLO TV do programów i nie idzie icon_cry wykonałam wszystko jak zaleciłeś powyżej. Podczas wyszukiwania programów na podanej częstotliwości pojawia się na liście programów. Zatwierdzam. I gdy szukam na liście programów nie ma go. Nie wiem już co robić icon_cry
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-12-2012 22:21

@gakal, a jaki masz dekoder?
Udostępnij ten temat