Problemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanychProblemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanych

Problemy z wyszukiwaniem kanałów niekodowanych

Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-01-2013 20:28

Jak nie możesz wyszukać ręcznie, to przeskanuj całą pozycję 13E i potem poszukaj na liście, np. w dekoderach HD CPT tą opcję znajdziesz w Ustawienia - Instalacja - Automatyczna instalacja kanałów.

Możesz też spróbować ręcznie przeszukać ten konkretny transponder. Parametry: tvpolsat.info/for...ead_id=487.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-01-2013 20:42

Właśnie spróbowałem obu sposobów, ale ani automatyczna instalacja nie pomogła, ani ręczne przeszukanie icon_redface
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
11-01-2013 20:53

Przywróć ustawienia fabryczne i wtedy spróbuj. Ewentualnie wcześniej spróbuj wyjąć wtyczkę z gniazdka icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-01-2013 19:22

Udało mi się znaleźć Eska TV z nowych parametrów, ale łapie mi tylko do południa, przez resztę dnia mi nie odbiera icon_redface Co mam zrobić, żeby mi kanał odbierał? icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
12-01-2013 19:32

Pewnie masz źle ustawiony talerz. Musisz go bardziej dokładnie ustawić. Można posłużyć się paskami siły sygnału w dekoderze na kanale Eska TV i poruszać talerzem, choć 100 procentowej pewności nie ma icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-01-2013 19:34

Mariusz, Ale jak mam ustawić ten talerz? icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
12-01-2013 19:37

Poruszyć nim raz w jedną stronę, raz w druga. Tak, żeby sila sygnału była jak największa icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-01-2013 19:40

Mariusz, Aha, rozumiem icon_smile I myślisz, że to pomoże? icon_smile
Udostępnij ten temat