TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2TV Puls i Puls 2
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-03-2015 00:51

TV Puls jak się bierze za swoje produkcje, to wychodzą klapy. W 99% przypadków. Serial "Przypadki Cezarego P." już się nabył w niedziele i przesuwają go... na piątki na 16:45.

http://pulstv.eu/...ezarego-p/

Ten "Twój Puls" to też pobędzie miesiąc i do widzenia.
Awatar
ekipa moderatorska
19-03-2015 08:26

Gratuluję Pulsowi pomysłów na programy. Twój Puls nie ma szans o tej porze telewizję oglądają tylko emeryci i bezrobotni, więc reklamodawcy w ogóle nie są tym zainteresowani.
Awatar
piszę coraz więcej
19-03-2015 09:40

Nie trawie tej telewizji. Zbuntowane anioły, Cejrowski, 13 posterunek i inne odgrzewane kotlety. A teraz jeszcze ta słaba oprawa icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-03-2015 15:35

Nie wiem, czemu zabierając się za coś własnego zawsze wybierają takie miejsce w ramówce, które zabija tę produkcję. Wszystkie te programy pani Kopic, "Taki jest świat" itp. Teraz znowu "Przypadki Cezarego P." "Bankomat. Wyścig z czasem" co prawda miał dobrą godzinę, ale był po prostu dziwnym, średnio ciekawym formatem.
Awatar
ekipa moderatorska
19-03-2015 16:00

mają bardzo dobre filmy, co ich dużo kosztowało. To brakuje na resztę ramówki, gdzie są same powtórki. Uruchomienie nowego programu w paśmie powtórek nie daje nadziei na sukces.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-03-2015 18:10

Teraz to wróżę sukces icon_lol: http://www.light....-zmyslami/.
Awatar
ważna osoba
22-03-2015 15:19

Emil napisał(a):

Jutro o 11:55 na TV PULS będzie brytyjski serial Co ludzie powiedzą? Oglądałem go z 3 razy. Polecam wszystkim, którzy lubią się pośmiać.


Uwielbiam ten serial. Mam wszystkie sezony na DVD. Można naprawdę się pośmiać. Od poniedziałku 23.03. serial będzie ponownie powtarzany od I sezonu. Tak myślę, że TV Puls po skończeniu "Co ludzie powiedzą?", w tym paśmie mogłaby wyemitować "Allo!, Allo!", które emitowali po kilka odcinków wczesnym porankiem w weekend.
Awatar
bardzo ważna osoba
22-03-2015 15:28

TV PULS chyba nie wie jaka jest kolejność odcinków, bo włączyłem ten ich niby pierwszy, a to był jakiś środkowy.
Udostępnij ten temat