"Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom"
bardzo ważna osoba
08-05-2023 12:05

Dużo się w programie zmieniło na plus całkowicie tej decyzji nie rozumiem ciekaw jestem kto zostanie nowym prowadzącym oby ten program nie zszedł do poziomu totalnych remontów szelgowskiej gdzie architekt jest prowadzącym i jednocześnie ma swoją ekipę
Awatar
ekipa moderatorska
08-05-2023 13:26

@Liverpool802
To jest możliwe, że architekt będzie prowadzącym. Martyna i Maciek spokojnie do tej roli by się nadali, a taka zmiana faktycznie by odświeżyła program. Jeżeli nie to, to Miszczak musi mieć w miejsce Dowbor jakieś mocne nazwisko.
bardzo ważna osoba
08-05-2023 13:45

@Staszek wolałbym pozostać przy tej wersji z dotychczasowymi architektami tak jak napisałem wcześniej ale to i tak nie będzie to samo co było niestety
Awatar
ekipa moderatorska
08-05-2023 14:31

Też tak myślę. Jak źle trafią ze zmianami, to program długo nie zostanie na antenie.
bardzo ważna osoba
08-05-2023 14:47

Swoją drogą mogli jej jeszcze dać jeden sezon tak aby 300 odcinek mógł być z jej udziałem bo to trochę dziwnie będzie wyglądać 300 wyremontowanych domów a tu jakieś obchodzenie jubileuszu bez twarzy tego programu mowa tu o Katarzynie Dowbor jestem też ciekaw czy to jedyna zmiana personalna w tym programie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-05-2023 18:27

Po 10 latach współpracy, Katarzyna Dowbor żegna się z programem "Nasz nowy dom".

Zmiany w programie „Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor żegna się z programem
Awatar
ekipa moderatorska
08-05-2023 21:03

Martyna Kupczyk powiedziała Plejadzie, że program będzie miał zupełnie nową prowadzącą.WKrótce powinny ruszać zdjęcia, to się dowiemy.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-05-2023 22:05

Żeby tylko Miszczak nie wcisnął tam swojej żonki
Udostępnij ten temat