"Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom"
Awatar
ekipa moderatorska
22-10-2013 11:16

Są wreszcie wyniki:

Z danych Nielsen Audience Meassurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że po czterech odcinkach jego średnia oglądalność wyniosła 1,46 mln widzów, co przełożyło się na 11,36 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 14,30 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Polsat w komercyjnej jest drugi tuż za TVN, a jeszcze niedawno Ugotowani mieli grubo ponad 20% udziałów (wiem, że czas emisji nie pokrywa się w całości). Także odebrali trochę widzów konkurencji.
Wyniki są dobre, kolejny sezon powinien być. Jak jeszcze znajdą jakieś firmy do Product Placement (brakuje hipermarketu budowlanego) to na pewno się uda. Tylko będzie problem, zęby w zimie nakręcić kolejne odcinki. Może być tak, że program powróci dopiero w kwietniu, albo jesienią.

http://www.wirtua...ie-polsatu
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-10-2013 15:24

Chyba będzie II edycja, bowiem na profilu programu na Facebooku pojawiła się informacja na temat zgłoszeń i wpis, który może sugerować, że będzie kontynuacja, choć nie wiem czy to jest stwierdzenie czy taki wpis warunkowy icon_wink. Ale tak jak wspomniał Staszek, zima nie sprzyja produkcji tego programu.

Szanowni Państwo.

W odpowiedzi na liczne pytania, uprzejmie informujemy, że wszelkie propozycje dotyczące remontów oraz m.in. kwestie rodzin czy osób których domy zdaniem Państwa wymagają renowacji, prosimy przesyłać na adres e-mail:
biuro@constantin-entertainment.pl


A ja mam pytanie i liczę na odpowiedz.Czy w waszych planach posuniecie się z remontami dalej w Polskę do innych województw ?

Nasz Nowy Dom Będą nowe remonty, będą pewnie i inne województwa.
Awatar
przyjaciel strony
28-10-2013 18:39

Najważniejsze że znaleziono kolejny program do promowania talerza CP i superszybkiego neta LTE. Mogę zrozumieć, że internet jest niezbędny do nauki i edukacji, ale TV SAT od CP to już chyba do życia tak nie jest potrzebne
(rozbawiło się mnie to montowania talerza CP :-)
Awatar
ekipa moderatorska
28-10-2013 19:39

Wydaje mi się, ze rodzina miała już antenę CP na kominie.

W USA w Domu nie do Poznania było mnóstwo lokowań produktów, tego typu programy są do tego idealne.
Awatar
przyjaciel strony
01-11-2013 12:49

Ciekawe, czy razem z CP rodziny dostają abonament do płacenia, czy też mają opłacony z góry icon_wink.
Awatar
przyjaciel strony
01-11-2013 13:00

Staszek napisał(a):

Wydaje mi się, ze rodzina miała już antenę CP na kominie.

W USA w Domu nie do Poznania było mnóstwo lokowań produktów, tego typu programy są do tego idealne.


No bez sponsorów , to środków może starczyłoby na 1 sezon programu, ale czy w USA reklamowali też jak instalowali ludziom kablówkę z ABC?
Awatar
przyjaciel strony
01-11-2013 13:19

No a co ma Polsat instalować, jeśli nie 1cpn1? nc+? icon_wink

W "Domu nie do poznania" rodziny często jeździły do Disneylandu, a Disney jest powiązany z ABC.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-11-2013 15:34

W najnowszym odcinku, który jest już w IPLI, Kasia Dowbor wytłumaczyła, że Internet jest opłacony na rok z góry, czyli telewizja pewnie też tak jest opłacona icon_wink.

Pojawiło się też nowe lokowanie produktu - odświeżacze powietrza icon_wink.
Udostępnij ten temat