"Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom"
Awatar
bardzo ważna osoba
01-11-2013 17:14

direct39 napisał(a):

No a co ma Polsat instalować, jeśli nie 1cpn1? nc+? icon_wink

W "Domu nie do poznania" rodziny często jeździły do Disneylandu, a Disney jest powiązany z ABC.

Nie tyle, że są ze sobą powiązani, a należą do jednej spółki - Disney-ABC Television Group.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-12-2013 16:35

Wychodzi na to, że będzie II edycja, ale zima nie sprzyja remontom. Katarzyna Dowbor dla "Faktu":

Myślę, że będziemy pracować nad kolejną odsłoną "Naszego nowego domu", ale zima to nie najlepszy czas na przeprowadzanie gruntownych remontów. Już jesienią były problemy ze schnięciem ścian i musieliśmy je dodatkowo osuszać. Mam nadzieję, że jak tylko pogoda nam na to pozwoli, zaczniemy zdjęcia do nowej serii programu.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-12-2013 21:23

I dobrze że będzie drugi sezon bardzo fajny program i co najważniejsze że naprawde pomagają ludziom którzy potrzebują tej pomocy. Chociaż z drugiej strony znam się trochę na budowlance i nie wiem jak ten dom po remoncie później będzie wyglądał jak przecież tam to wszystko nie zdąży wyschnąć a oni zaraz malują i wgl
Awatar
ekipa moderatorska
11-12-2013 18:45

Powinni zacząć kręcić w okolicach kwietnia od razu 2 sezony prze kilka miesięcy. Bo w zimie nic nie zrobią.
Awatar
przyjaciel strony
12-12-2013 07:37

DamianCP napisał(a):

[...] Chociaż z drugiej strony znam się trochę na budowlance i nie wiem jak ten dom po remoncie później będzie wyglądał jak przecież tam to wszystko nie zdąży wyschnąć a oni zaraz malują i wgl

Są przecież osuszacze powietrza czy inne urządzenia absorbujące wilgoć. Może używają icon_smile.
Awatar
ważna osoba
12-12-2013 20:38

Mam nadzieję że zmienią kierownika budowy na bardziej przyjemnego i sympatyczniejszego, W jednym z odcinków krzyczał że czegoś nie zrobi bo nie było tego w zakresie prac, takie rzeczy raczej nie powinny być pokazywanego bo przecież podobno pan ten robił to w trosce o mieszkańców tego domu.
Awatar
ekipa moderatorska
12-12-2013 20:58

Specjalnie tak to wszystko jest wycinane, a by pokazać emocje. Tak samo jak co odcinek mówią, że nie zdążą z remontem. Musi się coś dziać.
Awatar
przyjaciel strony
13-12-2013 07:26

Najlepszy jest moment, gdy Katarzyna Dowbor "decyduje", czy będzie remont czy nie. W zapowiedziach, które przez cały tydzień latają w Polsacie jest pokazana radość uczestników po słowach "wyremontujemy wasz dom", a w samym odcinku niby wielkie emocje i niepewność icon_smile.
Udostępnij ten temat