"Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom""Nasz nowy dom"
Awatar
bardzo ważna osoba
16-03-2014 19:08

masz rację to było takie sztuczne że aż coś tak samo jak sponsorem był Vizir i robiły pranie też mnie to śmieszyło
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-03-2014 18:51

W dzisiejszym odcinku powróciło lokowanie LTE, ale nadal nie ma lokowania dekoderów Cyfrowego Polsatu. Pojawiło się za to lokowanie kominków icon_wink.

Za tydzień, po raz pierwszy w historii programu, remont mieszkania, a nie domu.
Awatar
ważna osoba
30-03-2014 18:43

Wrócił internet LTE Plus-a i Cyfrowego Polsatu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-03-2014 19:02

Wrócił tydzień temu. Post nad Tobą - tam o tym pisałem.

Dzisiaj pierwszy raz remontowano mieszkanie. Trochę dorobiono do tego ideologię icon_wink. Wiadomo, że zimą łatwiej jest remontować mieszkania niż domy. Kasia Dowbor mówiła jednak, że ekipa będzie na nią zła, że wybrała mieszkanie, rodzinie mówiła, że oni remontują domy, a nie mieszkania, a architekt Martyna mówiła, że Kasia oszalała icon_wink.

Ale mimo, że remontowano mieszkanie, a nie dom - widz jakoś tego nie odczuł. Czyli na plus, bo obawiałem się przez to program straci, ale nie stracił. Na remonty mieszkań są 4 dni, a nie 5 jak w przypadku domu - to jedyna różnica. Nie było też dziś Sławka, był inny szef ekipy - Artur bodajże, który będzie na zmianę ze Sławkiem. Za tydzień jednak będzie już Sławek.

Za tydzień znowu mieszkanie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-04-2014 18:53

W dzisiejszym odcinku programu Kasia (nie mylić z Katarzyną Dowbor icon_wink), której remontowano mieszkanie, gościła w studiu 4fun.tv, na planie programu "Cool weekend". Nie było to jednak lokowanie 4fun.tv, bo nie podano nazwy stacji, a jej logo na torebce, w której były gadżety dla Kasi, było zamazane. Aczkolwiek nazwa samego programu "Cool weekend" padła.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-04-2014 18:50

W dzisiejszym odcinku pojawiło się nowe lokowanie produktu - tym razem "Faktu". "Fakt" ufundował laptopa. Oczywiście laptop miał naklejone logo gazety, a dodatkowo wniosła go pani w bluzie z logo "Faktu".

Spokojnie, laptop Plusa i Cyfrowego Polsatu z LTE też był icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-04-2014 19:13

To ja jeszcze dodam że było jeszcze jedno nowe lokowanie produktu a mianowicie "ambi pur" icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-04-2014 19:28

Może nie tyle nowe, co powracające icon_wink, bo Ambi Pur już był w I sezonie.
Udostępnij ten temat