"To nie koniec świata""To nie koniec świata""To nie koniec świata""To nie koniec świata"

"To nie koniec świata"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-03-2014 01:01

Muszę z przykrością stwierdzić, że II sezon "To nie koniec świata" jest bardzo słaby. W porównaniu z I serią, jest to ciężkostrawne. Widać, że scenarzystom pomysłów starczyło na jeden sezon. Teraz mamy naciągane historyjki, wciskanie nowych bohaterów na siłę. Myślałem, że to się jakoś rozkręci, ale oglądam już któryś kolejny odcinek tej serii i poprawy nie ma. Na dodatek serial absolutnie położyło to, że większość akcji przeniosło się do Warszawy. Cały klimat serialu gdzieś się rozmył.

Niestety, widać nie tylko ja tak sądzę, bo wyniki są takie sobie: http://www.wirtua...ylko-z-tvn. Swoją drogą, nawet dość wymagający serial "Na krawędzi" miał w tym paśmie lepsze wyniki. Oczywiście, zaraz ktoś napisze, że to było w "innej epoce" - w trakcie cyfryzacji jeszcze, ale są seriale i programy, którym jakoś ta cyfryzacja za bardzo nie zaszkodziła.

Zresztą, Polsat i tak szykuje już nowy serial "Powiedz tak" i kto wie, czy on nie zajmie miejsca "To nie koniec świata".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-04-2014 20:00

Oglądalność coraz gorsza - ostatni odcinek miał 1,48 mln widzów: http://www.swiats...gladalnosc. Można więc przypuszczać, że miejsce "To nie koniec świata" jesienią zajmie "Powiedz tak". No chyba, że na czwartek na 22.00 powróci "Na krawędzi".

Czasami dobrze jest robić seriale jednosezonowe. "TNKŚ" był tak właśnie napisany - na jeden sezon. Praktycznie cała opowieść zamknęłaby się w jednym sezonie. Tylko, że już jak było wiadomo, że będzie II sezon, to zrobiono ten sztuczny wypadek na koniec I sezonu. A II sezon jest cały sztuczny i na siłę.

Cały czwartek nadaje się do przebudowy jesienią - mówię o paśmie od 20:00, bo "Zdrady" też już ledwo dyszą icon_wink. Ale może na to pasmo jest szykowany ten nowy paradokument ATM Grupy? "Przyjaciółki" też mocno straciły, ale pewnie dostaną kolejny sezon, bo jeszcze tragedii nie ma.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
14-04-2014 20:36

Tylko , że "Powiedz tak " może być serialem codziennym emitowanym o godzinie 19:30 od poniedziałku do piątku, a wtedy nici z czwartkowego pasma serialowego ..no chyba ,że jednak to będzie tygodniówka . "Na krawędzi" faktycznie może być o 22:00 ...
Edytowane przez doniu dnia 14-04-2014 20:41
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-04-2014 20:39

Nie, to będzie serial cotygodniowy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-05-2014 00:24

No i tak jak wieszczyłem, serial znika z Polsatu po drugim sezonie, a w jego paśmie jesienią zobaczymy "Na krawędzi II". Bardzo dobra decyzja pani Niny. Drugi sezon "To nie koniec świata" to wielki niewypał. Pani Nina potwierdziła zdjęcie serialu w rozmowie z WM.pl.
Awatar
stały bywalec
24-05-2014 13:06

Ja na forum SK znalazłem petycje KONTYNUACJA "TO NIE KONIEC SWIATA"
Edytowane przez Joker dnia 24-05-2014 13:36
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-05-2014 14:06

Z całym szacunkiem dla fanów, ale petycja z tyloma błędami, na dodatek skierowana na adres dystrybucja@polsat.com.pl na pewno nie przyniesie pozytywnych skutków. Tak się tych spraw nie załatwia.
Awatar
stały bywalec
24-05-2014 16:25

Według mnie to dobrze że już nie będzie bo był robiony na siłe
Udostępnij ten temat