"To nie koniec świata""To nie koniec świata""To nie koniec świata""To nie koniec świata"

"To nie koniec świata"

Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
25-11-2014 11:44

Na pewno nowy sezon nie pojawi się w wiosennej ramówce. icon_wink

W jednym z wywiadów, które udzielił aktor Artur Dziurman dla redakcji "Słowo Podlasia" na pytanie: Wspomniał pan o serialu "To nie koniec świata". Nie żal panu, że telewizja Polsat nie zdecydowała się na kręcenie zdjęć do kolejnego sezonu? padła taka odpowiedź:

Do końca jeszcze nie wiadomo jak to będzie. Tydzień temu rozmawiałem z Niną Terentiew i dowiedziałem się, że zapadła decyzja, że zdjęcia na pewno nie rozpoczną się na początku roku. Nie wiem czy mogę zdradzić kulisy, ale podobno przygotowywana jest jakaś alternatywa. Być może będzie to kontynuacja, ale w innej formie. Tyle na razie mogę powiedzieć.


Z tego wynika, że może pojawić się inny serial, który będzie nawiązywał do TNKŚ. icon_wink

źródło: http://slowopodla...skiej.html
Awatar
ekipa moderatorska
25-11-2014 14:22

Może jakiś spin-off. Chyba nie chcą ryzykować z nowym serialem i wykorzystają część starego.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2014 19:30

Na profilu serialu na Facebooku zapowiedzieli, że niebawem będzie sensacyjna wiadomość icon_wink.

Powtórki teraz na Polsat Romans o 17.00! Oglądajcie, a niebawem dwie dobre wiadomości - w tym jedna - sensacyjna!
Udostępnij ten temat