Twoja twarz brzmi znajomo

Awatar
ważna osoba
09-03-2014 15:02

Bardzo mi się spodobał ten program. Ciekawe jaka była oglądalność.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-03-2014 00:23

Drugi odcinek oglądało się o wiele lepiej. Montaż był lepszy. Dodatkowo poprawiono miejsce wyświetlania napisu "występ na żywo" - teraz już nie zlewa się z oznaczeniem wiekowym. Niestety, napis "przypomnienie występu" nadal z oznaczeniem się zlewa.

Występ Kasi Skrzyneckiej genialny. Brawa dla charakteryzatorów. Brawa dla pani Kasi. Występ Dowbora na początku - powiedzmy, że to było śmieszne icon_wink. Ale nadal wydaje mi się, że jako prowadzący starczyłby sam Gąsowski. Aczkolwiek rozumiem, że Dowbor - jako twarz Polsatu - musi mieć jakąś pracę icon_wink.

Jury jakby też lepiej, ale nadal chyba najsłabszym ogniwem jest DJ Adamus, który głównie wygłasza jakieś przygotowane wcześniej regułki z historyjkami, które wyczytał w Internecie. Pan Królikowski na plus, nawet też pani Kwiatkowska. Pani Walewska już pisałem ostatnio, że się sprawdza w tej roli.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-03-2014 00:37

Bardzo fajny program. Wreszcie coś innego a nie tylko talent shows i talent shows. Przed startem TTBZ byłem sceptyczny. Po dwóch odcinkach jestem jak najbardziej na TAK. Może nie 10pkt, ale 7 na pewno bym przyznał icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-03-2014 09:00

Podejrzewam ze oglądalność będzie lepsza niz tydzien temu
Awatar
ekipa moderatorska
18-03-2014 18:44

Nie no program normalnie na wielki plus. Również oglądam z całą rodziną. Najpierw Julka Pietrucha potem Kaśka Skrzynecka normalnie ze śmiechu nie mogłem jak zostały ucharakteryzowane. Podoba mi się w tym programie cel dla jakiego oni występują. Robią to dla ludzi a nie dla siebie i żeby dla nich smsy wysyłać.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-03-2014 01:02

Porównałem dwie nowości Polsatu pod względem liczby lajków na Facebooku:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 43 855
Taniec z Gwiazdami 30 900

zupełnie odwrotnie jest z oglądalnością.


Dzisiejszy odcinek b.dobry. Ĺťal mi było trochę Bilguuna, zwłaszcza wtedy, gdy losował i wylosował Danutę Rinn... icon_lol tylko machnął ręką icon_wink Biednemu to zawsze wiatr w oczy... icon_cool Dla mnie dzisiaj wygrał Pan Tucholski.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-04-2014 00:13

Program jest fajny, ale trochę efekt psuje to, że jest moim zdaniem ustawiony tak, żeby w każdym odcinku wygrał ktoś inny i mógł przeznaczyć te 10 tys. na własny cel charytatywny. To niestety potwierdzają niejako słowa Julii Pietruchy z wywiadu dla "Telemaxa", gdzie powiedziała mniej więcej, że fajnie by było jakby każdy zwyciężył w jednym odcinku i mógł te 10 tys. przeznaczyć na wybrany cel.

Na razie się to sprawdza, bo co tydzień wygrywa ktoś inny i niestety nie wygrywają faktycznie najlepsi.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-04-2014 11:32

Muszę się zgodzić z tym co napisałeś.

Są już wyniki za ten weekend.
Sobotni show "Twoja twarz brzmi znajomo" zanotował najlepszy wynik oglądalności w swojej historii - blisko 3,300 mln widzów. W czasie nadawania programu Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych z bardzo wysokimi udziałami: 28,5% SHR wśród wszystkich badanych (4+) i 29,1% SHR w grupie komercyjnej (16-49).

źródło: media2.pl http://media2.pl/...idzow.html

bardzo dobry wynik! icon_smile coś czuję, że przed nami jeszcze wiele edycji tego programu, oby tylko były one organizowane z wyczuciem a nie tak jak MBTM...
Udostępnij ten temat