Twoja twarz brzmi znajomo

Awatar
ekipa moderatorska
07-04-2014 17:09

Wyniki są kosmiczne. I w dodatku mamy wzrost z odcinka na odcinek. Kolejne edycja na pewno będzie dłuższa. Ciekawe czy o lepszej porze, czy pozostawią, tak jak jest.
Awatar
ekipa moderatorska
07-04-2014 17:23

Powinni następną edycję zrobić na żywo i zrobić tak aby albo publika głosowała albo po prostu przez smsy. Bo obecnie za bardzo widać że to jest ustawione.
bardzo ważna osoba
07-04-2014 17:23

Jak szacujecie, o 20.00 pękłoby 5 milionów? icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-04-2014 17:44

O 20:00 byliby bardziej narażeni na ataki konkurencji - tak jak "TzG" jest "podgryzany" przez hity filmowe TVN-u, więc 5 mln raczej by nie było icon_wink. 22:00 to jest taka pora, że mogą sobie tam niepodzielnie rządzić.

Jedyne, co mogliby zmienić, to jesienią rozpoczynać filmy familijne w soboty o 19:30, a przez to "TTBZ" rozpoczynałaby się te pół godziny wcześniej, czyli o 21:30.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
26-04-2014 23:55

Zakończyła się I edycja TTBZ. Gwiazdą specjalną odcinka był Grzegorz Skawiński z zespołem Kombii icon_smile
I miejsce: Katarzyna Skrzynecka Jak najbardziej zasłużenie!
II miejsce: Agnieszka Włodarczyk
III miejsce: Mariusz Totoszko
IV miejsce: Artur Chamski

Początkowo, gdy reklamowano TTBZ byłem sceptyczny, ale już po obejrzeniu pierwszego odcinka stał się moim ulubionym programem Polsatu tej wiosny. Mam tylko nadzieję, że Polsat nie będzie nadmiernie eksploatował tego show tak jak MBTM. Jedna edycja na rok w zupełności by wystarczyła. Wiosną TTBZ, jesienią jakiś inny, nowy format. Co prawda to nie ten wątek, ale opowiadałbym się nad całkowitym zaprzestaniem produkcji MBTM. Oby jesienią pojawiły się kolejne, nowe programy.
Edytowane przez Posterunkowy dnia 27-04-2014 00:00
Awatar
ekipa moderatorska
27-04-2014 10:45

ja również byłem bardzo sceptyczny co do tego programu. A okazał się być świetny. Jego rozmach mnie zaskoczył. Pytanie co z druga edycją. Powinno być więcej odcinków. Czy wymienią wszystkich uczestników, czy tylko część? Czy będą transmisje na żywo, o innej lepszej porze?
Jesienią program powinien lecieć w niedziele o 20:00. A 1mbtmtm powinno udać się na przerwę.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
27-04-2014 13:18

W drugiej edycji programu, nie zmieni się skład jury i prowadzący. Emisja TTBZ 2 również bez zmian. Kolejna edycja jesienią tego roku. icon_wink Co ciekawe bardzo dobre wyniki mają też odcinki powtórkowe tego niezwykłego show. icon_smile
http://www.wirtua...olutny-hit
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-04-2014 13:52

Mam mieszane uczucia. Domyślam się, że kontynuowanie TTBZ w sobotnie wieczory oznacza też kontynuacje MBTM - to będzie ostatnia edycja tego programu powiadam Wam. Oglądalność spadnie (mowa o MBTM) i to ostro i podziękują za ten format. Tak to się skończy, chyba, że planują jakieś nowe show...
Udostępnij ten temat