Awatar
ekipa moderatorska
14-01-2019 20:29

Dziennikarze w TVP wykonują materiały zgodne z linią rządzącej partii. Zachowują się tak samo jak dawniej TV Republika i inne prawicowe media. Obiektywizmu tam nie ma tylko przekazywanie jednego, słusznego obrazu świata jaki dociera do nich z Nowogrodzkiej.
bardzo ważna osoba
14-01-2019 21:28

Staszku smutne bardzo smutne jest to co napisałeś lecz taka jest prawda zastanawia mnie jedynie to czy ci ludzie nie mają jakiej kolwiek moralności i własnego rozumu ? Aż mnie przerazenie bierze.
Awatar
ekipa moderatorska
14-01-2019 22:57

Liczą się pieniądze. Pensje mają bardzo wysokie, a wszystko skończy się jeśli ich partia przegra wybory.
jestem zawsze
15-01-2019 07:42

Czy wiecie coś o kolejnej edycji programu Kocham Cię Polsko ?!
Awatar
ekipa moderatorska
15-01-2019 08:53

Nic nie słyszałem.
Awatar
bardzo ważna osoba
16-01-2019 01:50

Może w końcu coś się zmieni, jeśli chodzi o TVP. Na jakieś cudy nie ma co liczyć, ale już wiele środowisk apeluje do Kaczyńskiego ws. Kurskiego. Także podobno sami członkowie PiS. Oby się udało. Dzięki temu też skończy się jedna wielka hipokryzja tego człowieka. O czym jednoznacznie mówił wiele lat temu.

[center]https://twitter.com/zimnokrwisty/status/1078406094026887169[/center]
jestem zawsze
17-01-2019 09:30

bucikkkkk napisał(a):

Czy wiecie coś o kolejnej edycji programu Kocham Cię Polsko ?!

Ruszy, ale nie z początkiem marca. Dwójka wiosną stawia na polską edycję "Dance Dance Dance". Rochstar już do osób, które były m. in. na widowni "The Voice of Poland" e-maila z informacją o terminach nagrań.
jestem zawsze
17-01-2019 10:03

Trzeciak napisał(a):

bucikkkkk napisał(a):

Czy wiecie coś o kolejnej edycji programu Kocham Cię Polsko ?!

Ruszy, ale nie z początkiem marca. Dwójka wiosną stawia na polską edycję "Dance Dance Dance". Rochstar już do osób, które były m. in. na widowni "The Voice of Poland" e-maila z informacją o terminach nagrań.



A gdy ja jeszcze nie dostałem informacji o widowni a byłem na nagraniach do The Voice Of Poland Nokaut
Udostępnij ten temat