Awatar
stały bywalec
14-04-2012 08:47

Widzew z prowincji na salony Europy (1975-1985)
Pełnometrażowy film dokumentalny opowiadający historię fenomenu Widzewa, dzielnicowego klubu z peryferii Łodzi, który w osiem lat od awansu do ekstraklasy osiągnął jeden największych sukcesów w polskiej piłce klubowej, dochodząc do półfinału Pucharu Europy. Film powstawał od kwietnia do września 2011 roku. Zdjęcia kręcono w Warszawie i w Łodzi. Wykorzystano wiele materiałów archiwalnych z prywatnych zbiorów zawodników i sympatyków Widzewa.
Zbigniew Boniek, Włodzimierz Smolarek, Władysław Ĺťmuda, Józef Młynarczyk, Tadeusz Gapiński, Wiesław Wraga, Andrzej Grębosz i wielu innych świetnych piłkarzy Widzewa ujawnia czym był dla nich ten klub i jakich przeżyć w nim doświadczyli. To pierwsza taka produkcja o polskim klubie, pokazująca okres dziesięciu lat jego działalności. Klubu, wcześniej nikomu nieznanego, który dzięki właśnie tamtym czasom wpisał się na stałe w historię polskiej piłki nożnej. Film można obejrzeć dzisiaj o 21:10 na TVP Sport. http://www.cyfrow...0032330021
jestem zawsze
10-06-2012 22:28

Rospiska komentatorów na euro
Mecze Polaków - Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
Mecze w "polskiej" grupie - Jacek Laskowski, Mirosław Trzeciak
Mecze rozgrywane w Polsce - Szpakowski, Laskowski, Trzeciak, Juskowiak
Mecze w Doniecku - Maciej Iwański, Rafał Ulatowski
Mecze w Charkowie - Tomasz Jasina, Radosław Gilewicz
Mecze we Lwowie - Michał Zawadzki, Marcin Ĺťewłakow
Mecze w Kijowie - Jacek Jońca, Jacek Zieliński
Finał - Dariusz Szpakowski
Awatar
jestem zawsze
11-06-2012 14:26

Finał tylko Dariusz Szpakowskiicon_idea dziwne
jestem zawsze
14-06-2012 19:00

Dariusz Szpakowski z kims finał Euro. Tam skad brałem info niepisalo .
jestem zawsze
25-06-2012 19:29

Szpakowski komentuje ostatnie ME , a ostatnia imprezą która skomentuje bedą MS 2014.Troszke kicha bo sie przyzwyczaiłem do niego,tak samo tesknie za głosem Andrzeja Zydorowicza.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-06-2012 20:50

a ja wręcz odwrotnie pana Szpakowskiego słuchać nie mogę
Awatar
bardzo ważna osoba
13-08-2012 03:13

Obecnie na TVP Seriale ponownie emitowany jest szwedzki serial kryminalny "Wallander". Kiedyś był emitowany rownież w Polsacie. Polsat był pierwszą polską telewizją, która wyemitowała ten serial. Momo, że każdy odcinek trwa tyle co film pełnometrażowy, to i tak jest to serial. Moim zdaniem jest świetny, a został stworzony na podstawie powieści Henninga Mankella. Szkoda, że nie śledzę tego kanału, bo na pewno trafiłbym na pierwszy odcinek. Dzisiaj będzie już 9. Polecam
smile1winkgrin
Edytowane przez Emil dnia 13-08-2012 03:19
jestem zawsze
23-08-2012 19:05

Jednak Tauron Basket Liga ani dla ATM Rozrywka, ani dla Polsatu (może jakaś sublicencja?), a nadal dla TVP Sport.
http://www.plk.pl...Sport.html
Udostępnij ten temat